Menu

Graphite TX58G718

Cechy produktu

  • Producent Graphite 
  • Rodzaj udarowa 

Opis

Wiertarka udarowa firmy GRAPHITE została zaopatrzona w silnik o mocy 810 W, jest nie zawodna przy wierceniu otworów w drewnie, metalu, ceramice czy tworzywach sztucznych. Podczas pracy w trybie pracy udarowej wiercenie w materiałach beton albo cegła nie sprawi problemu. Maksymalna średnica wierconego otworu w drewnie wynosi 40 mm, w betonie 16 mm, a w stali 13 mm. Uchwyt kluczykowy obsługuje wiertła w zakresie od 1.5 do 13 mm. Wiertarka ma możliwość zmiany kierunku obrotu głowicy. W zależności od tego, na którym biegu pracuje, w trakcie wiercenia osiąga do 1200 albo 2800 obrotów, a w trakcie pracy udarowej do 19200 albo 45800 uderzeń na minutę. Długotrwałą pracę w ciężkich warunkach ułatwi także funkcja blokady włącznika, dająca możliwość ciągłej pracy ze stałą szybkością i funkcja regulacji obrotów poziomym nacisku włącznika.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.