Menu

Bosch GSB 12 V-15

Cechy produktu

  • Producent Bosch 

Opis

Wiertarko-wkrętarka marki BOSCH, model: GSB 12V-15, to narzędzie bezawaryjne, wytworzone dla profesjonalistów. Dlaczego warto postawić na ten model? -poręczny wskaźnik stanu naładowania akumulatora: zawiadamia użytkownika o przystępnych rezerwach energii.

-System elektronicznej ochrony ogniw ECP (Electronic Cell Protection): chroni akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem ogniw. -wbudowana lampka LED oświetla miejsce pracy w ciemnych zakamarkach.

-Hamulec silnika gwarantuje precyzję pracy przy seryjnym wkręcaniu wkrętów. -Tylko 189 mm długości w narzędziu tej klasy zapewnia optymalne manewrowanie narzędziem, głównie przy wierceniu i wkręcaniu w miejscach trudno dostępnych albo w sytuacjach wymagających trzymania narzędzia w górze.

-Nowa, 2-biegowa przekładnia planetarna umożliwia realizację wymagających zadań związanych z wierceniem i wkręcaniem w drewnie i metalu oraz wierceniem udarowym w murze. -Pełnowymiarowy uchwyt wiertarski 10 mm z systemem Auto-Lock....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.