Menu

Bosch GSR 120

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Napięcie zasilania 12 V
  • Maksymalna prędkość obrotowa 1300 obr/min

Opis

Wiertarko-wkrętarka GSR 120-LI, akumulatorowa 12 V, producenta Bosch.Jest to mistrzowskie, kompaktowe narzędzie do bezprzewodowego wkręcania i wiercenia.Regulacja momentu obrotowego z 20 stopniami nastawiania wkręcania i trybem wiercenia, przełącznik lewo-prawo, a także system ochrony baterii Electronic Cell Protection, który broni akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem ogniw, genialny rezultat pracy.Wiertarko-wkrętarka wbudowaną lampkę LED z funkcją oświetlenia asekuracyjnego w trakcie pracy w ciemnych zakamarkach.Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 10 mm z blokadą Auto Lock i miękka rękojeść Softgrip udoskonalają funkcjonalność, zapewniając komfort wykorzystywania.Maksymalna średnica wiercenia w stali: 8 mm.Maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 20 mm.Maksymalna średnica wkrętów: 7 mm.W zestawie: 2 akumulatory litowo-jonowe, ładowarka, komplet 10 bitów, zestaw 12 wierteł i walizka.*Gwarancja obowiązuje po rejestracji wyprodukowanej przez użytkownika końcowego na stronie internetowej www.bosch-professional.com/warranty.Do rejestracji konieczny jest dowód zakupu i numery seryjne z zakupionego urządzenia.Gwarancją nie jest objęty asortyment osprzętu do elektronarzędzi jako produkty zużywające się.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.