Menu

DeWalt DCD791D2-QW

Cechy produktu

  • Producent DeWalt 

Opis

pokazujemy kompaktową wiertarko-wkrętarkę XR 18 V wyposażoną w świeże akumulatory 2,0 Ah XR w technice litowo-jonowej. Bezszczotkowa technologia budowy silnika zagwarantuje wspaniałą skuteczność. Jej lekka, kompaktowa budowa pozwala na pracę w ciasnych przestrzeniach.

Metalowe koła zębate w 2-biegowej przekładni rozszerzają czas pracy i wpływają na dłuższą żywotność towaru. Ma 15 pozycyjną regulację momentu obrotowego zezwalającą na dokładną pracę w wielu materiałach.

budowa przełącznika pozwala na pełna kontrolę w trakcie wielu prac, a ulepszona użyteczna i ogumowana rękojeść wpływa na poprawę komfortu pracy. Wsuwany akumulator Li-Ion skonstruowany w sposób pozwalający na prędkie załączenie i usunięcie go z narzędzia i posiada wskaźnik naładowania.

Do towaru załączono klip zezwalający zawiesić urządzenie przy pasku oraz uchwyt magnetyczny na bity. Narzędzie należy do gamy inteligentnych narzędzi akumulatorowych Li-Ion XR. Zostały one zaprojektowane w celu zwiększenia efektywności pracy, dzięki którym można każde zadanie wykonać szybciej.

Wiertarko-wkrętarka wyekwipowana w uniwersalną ładowarkę do stosowania z akumulatorami litowo-jonowymi XR o napięciu 18 V, 14,4 V, a także 10,8 V....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.