Menu

Einhell TC-CD 18-2

Cechy produktu

  • Producent Einhell 
  • Napięcie zasilania 18 V
  • Maksymalna prędkość obrotowa 1250 obr/min

Opis

#dane technicznE:
Akumulator 18 V | 1300 mAh | Li-Ion
Czas ładowania 3-5h
ilość biegów 2
szybkość obrotowa biegu jałowego (bieg 1) 0-350 min ^ -1
szybkość obrotowa biegu jałowego (bieg 2) 0-1250 min ^ -1
Max. Moment obrotowy solidnie 38 Nm
ilość poziomów momentu obrotowego 19 ustawień
Uchwyt wiertarski 10 mm | pojedynczy rękaw
liczba akumulatorów 2 szt.
@
parametry UŻYTKOWE:
Dzięki akumulatorowej wiertarko-wkrętarce TC-CD 18-2 Li ambitni fani majsterkowania otrzymują wysokiej jakości, konkretne narzędzie, które zagwarantuje prawidłową wydajność oraz wysoką łatwość obsługi dla licznych prac związanych z wierceniem i wkręcaniem w domu, ogrodzie i warsztacie.
Jego solidna, dwubiegowa metalowa przekładnia z ustawieniami momentu obrotowego 18 + 1 gwarantuje stosowną transmisję mocy z silnika o wysokim momencie obrotowym, który jest zasilany solidnym 18-woltowym akumulatorem litowo-jonowym.
Szybkomocujący uchwyt wiertarski z pojedynczą tuleją TC-CD 18-2 Li umożliwia szybką zmianę narzędzia bez zmiany chwytu dzięki automatycznej blokadzie wrzeciona.
Dzięki dokładnemu elektronicznemu sterowaniu szybkością możliwe jest dopasowanie sprawności narzędzia z adekwatnym rezultatem do wymagań zastosowanego materiału i śrub, natomiast sprzęgło poślizgowe bezusterkowo uniemożliwia nadmiernemu przykręcaniu śrub.
Dzięki użytecznemu oświetleniu LED na obudowie miejsce pracy jest zawsze należycie oświetlone nawet w rozproszonym świetle otoczenia.
Smukła kompozycja i funkcjonalne miękkie uchwyty sprawiają, że narzędzie jest przyjemne i bezpieczne do trzymania.
Po zakończeniu pracy bezprzewodowa wiertarko-wkrętarka może być schowana w ergonomicznej walizce do transportu i przechowywania, gdzie zawsze jest gotowa do zastosowania.
[
charakterystycznE WYPOSAŻENIE:
Walizka
komplet akumulatorów
Ładowarka
]

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.