Menu

SELSEY Wieszak mobilny Clinic 110-150 cm

Cechy produktu

  • Producent SELSEY 

Opis

Szukasz wieszaka, który podniesie funkcjonalność przedpokoju albo garderoby? Chcesz, żeby Twoje ukochane ciuchy miały wystarczając dużo miejsca i były wyróżnione jak w drogim butiku? Nic prostszego - wystarczy pomyśleć o wieszakach, które znamy perfekcyjnie ze sklepów z odzieżą!

Wieszak mobilny Clinic to postępowa forma przechowywania odzieży. Przenośne wieszaki są znane znakomicie z pokazów mody i sklepów odzieżowych, a dzisiaj z powodzeniem rozgościły się w naszych domach. Znakomicie sprawdzają się w przedpokojach, garderobach, a także sypialniach czy pokojach nastolatków.

Ten typ wieszaka mobilnego wspaniale spisze się w dodatku w przestrzeni publicznej albo podczas koncertów czy innych wydarzeń, gdzie pomoże w organizacji szatni dla gości w czasie wszelkich eventów i przyjęć.

Niewątpliwym atutem jest wykorzystanie usztywnionych kółek z tworzywa wysokiej jakości. Pełny zakres obrotu kółek (360°), w połączeniu z solidną konstrukcją, pozwala na płynną i jednostajną jazdę pod wielkim obciążeniem

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.