Moje konto  ▾

Iron Body 7411RR

Producent Iron Body WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Perfectsport

★★★★☆
1826 opinii

Gwarancja Zadowolenia :: Wioślarz Iron Body 7411RR

Gwarancja Zadowolenia :: Wioślarz Iron Body 7411RR

✓  Dostępny od ręki

759

Przejdź do sklepu ▸ Perfectsport

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentIron Body

Lubisz fitness i chcesz dobre urządzenie do ćwiczeń w domu? A może wioślarz treningowy to urządzenie dla Ciebie? Sprawdź sprzęt Iron Body 7411RR.

Wprowadzenie

"Wioślarz", czyli trenażer wioślarski, to specyficzne urządzenie do ćwiczeń, które symuluje pływanie łódką czy kajakiem. Zaletą tego urządzenia jest praca całego ciała, łącznie z plecami. Powoduje aktywizację i obciążenie mięśni, działa ogólnorozwojowo. Trenażer wioślarski, dzięki mechanice wykonywania ćwiczenia, pozwala aktywizować wszystkie grupy mięśniowe, a dodatkowo, wzmacnia serce i naczynia krwionośne, a także wpływa na lepszą pracę układu oddechowego.

Porady i specyfikacja

Obecnie można nabyć kilka typów trenażerów wioślarskich. Najpopularniejsze są hydrauliczne, magnetyczne i powietrzne. Te pierwsze są najtańsze i nadają się dla tych, którzy chcą ćwiczyć lekko, co kilka dni. Drugie oferują wysoką jakość i efektywność ćwiczeń i nadają się dla osób, które ćwiczą codziennie. Ostatnie, najdroższe, są przystosowane do ciężkich treningów, zarówno dla amatorów jak i sportowców dbających o sylwetkę. Oferują możliwość pełnej regulacji i programowania treningów. Warto również zauważyć, że trenażery wioślarskie magnetyczne i powietrzne są znacznie cichsze i dużo mniej wytrzymałe od wersji hydraulicznych. Całość waży niespełna 40 kg.

Użytkowanie

Wioślarz Iron Body 7411RR charakteryzuje się wysoką estetyką jakością wykonania oraz nowoczesnym wyglądem. Trenażer wioślarski 7411RR to odpowiednio zaprojektowane urządzenie z wieloma poziomami regulacji oporu, dzięki którym każdy użytkownik może dostosować pracę do indywidualnych możliwości i celów. Łatwy w obsłudze i funkcjonalny komputer wyświetla niezbędne parametry treningu. Urządzenia tego typy są świetne dla osób w każdym wieku. Przy założeniu, że ćwiczenie na ergometrze wioślarskim wykonane jest prawidłowo, można na nim spalić więcej kalorii niż przy bieganiu. Wiosła są bardzo efektywnym narzędziem do ćwiczeń całego ciała. Pomagają spalać tkankę tłuszczową, wzmacniają stawy i układ krwionośny. Trening na wioślarzu tylko w niewielkim stopniu obciąża stawy. Jest mniej kontuzjogenny niż bieganie czy jazda na rowerze. Ćwiczenia wioślarskie wykonywane przy odpowiednio dużym obciążeniu i technice, są ćwiczeniami anaerobowymi - a więc budującymi mięśnie. Wiele z nich zajmuje mało miejsca, dzięki konstrukcji umożliwiającej złożenie. Można go nabyć mając nawet ograniczoną powierzchnię mieszkaniową.

Podsumowanie

Wioślarz Iron Body 7411RR przeznaczony jest dla każdego, kto chce ćwiczyć. Jest rozwiązaniem dla osób szukających trwałego i solidnego sprzętu. Ciężkie koło zamachowe zapewnia płynny ruch podczas ćwiczeń. Piankowe uchwyty oraz antypoślizgowe podstawy stóp dadzą przyjemność z użytkowania. Wyposażony został w komputer z dużym wyświetlaczem. Ćwicząc na wioślarzu doprowadzasz do ujemnego bilansu kalorycznego, dzięki czemu zanika tkanka tłuszczowa, a Ty poprawiasz sylwetkę i samopoczucie.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.