Moje konto
  • Iron Body 7411RR Iron Body 7411RR

Iron Body 7411RR

0 ofert z 0 sklepów

Producent Iron Body WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Wioślarze innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentIron Body

Lubisz fitness i chcesz dobre urządzenie do ćwiczeń w domu? A może wioślarz treningowy to sprzęt dla Ciebie? Sprawdź sprzęt Iron Body 7411RR.

Wprowadzenie

Ćwiczenia na trenażerze wioślarskim, czy wioślarzu, jeśli wolimy takie nazewnictwo, symulują pływanie łódką. Jeszcze w latach osiemdziesiątych wykorzystywany był tylko w cyklach treningowych profesjonalnych wioślarzy. Dziś jest to jeden z podstawowych urządzeń do ćwiczeń aerobowych w klubach fitness i wielu domach. Wioślarz oferuje zaangażowanie całego ciała, od nóg przez cały tułów, aż do górnych partii mięśni, wzmacnia serce i naczynia krwionośne, a także wpływa na lepszą pracę układu oddechowego.

Porady i specyfikacja

Na rynku dostępne są różne typy takich urządzeń. Trenażery wioślarskie hydrauliczne, które są idealne do treningu od czasu do czasu. Jeśli szukamy urządzenia do ćwiczenia co kilka dni, ten typ nada się wyśmienicie. Trenażery wioślarskie magnetyczne, świetnie nadają się do regularnych, cięższych treningów dla osób, które chcą ćwiczyć regularnie, nawet codziennie. Wioślarze powietrzne pozwalają na bardziej zaawansowane ustawienia ćwiczeń. Urządzenie można zaprogramować pod konkretny plan ćwiczeń które będą regulowane, przez komputer pokładowy, bez konieczności ingerencji podczas treningu. Trzeba też powiedzieć, iż trenażery wioślarskie magnetyczne i powietrzne, są znacznie cichsze, ale też sporo większe niż ich hydrauliczne odpowiedniki. Te z kolei, są jednak tańsze w zakupie. Opisywane urządzenie, 7411RR waży niespełna 40 kg. Gwarantuje stabilność i odpowiednie warunki do wykonwania ćwiczeń.

Użytkowanie

Trenażer wioślarski Iron Body 7411RR charakteryzuje się wysoką estetyką jakością wykonania oraz nowoczesnym designem. Trenażer wioślarski 7411RR to odpowiednio zaprojektowane urządzenie z wieloma poziomami regulacji oporu, dzięki którym każdy ćwiczący może dostosować trening do indywidualnych możliwości i celów. Łatwy w obsłudze i funkcjonalny komputer wyświetla niezbędne parametry treningu. Ćwiczenia z tym sprzętem, to spora przyjemność i efektywność treningu. Praca na wioślarzu jest dobra dla osób w praktycznie każdym wieku, który umożliwia wykonywanie ruchu całego ciała. Praca z trenażerem wioślarskim wyrabia kondycję, buduje mięśnie, wzmacnia naczynia krwionośne i pomaga dotlenić organizm. Dodatkowo wiele z urządzeń, posiada możliwość złożenia, dzięki temu po skończonych ćwiczeniach możemy ustawić je w miejscu, w którym nie będzie przeszkadzał.

Podsumowanie

Wioślarz Iron Body 7411RR przeznaczony jest dla każdego, kto chce ćwiczyć. Jest rozwiązaniem dla osób szukających trwałego i solidnego sprzętu. Ciężkie koło zamachowe zapewnia płynny ruch podczas ćwiczeń. Piankowe uchwyty oraz antypoślizgowe podstawy stóp dadzą przyjemność z użytkowania. Wyposażony został w komputer z dużym wyświetlaczem. Ćwicząc na wioślarzu doprowadzasz do ujemnego bilansu kalorycznego, dzięki czemu zanika tkanka tłuszczowa, a Ty poprawiasz sylwetkę i samopoczucie.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też