Manu

Kettler Kadett

Cechy produktu

  • Producent Kettler 
  • Maksymalna waga ćwiczącego 130 kg

Opis

Lubisz fitness i chcesz dobre urządzenie do ćwiczeń w domu? A może wioślarz treningowy to sprzęt dla Ciebie? Sprawdź sprzęt Kettler Kadett.

Wprowadzenie

Trenażer wiosłowy, czyli popularny "wioślarz", jeśli wolimy tę nazwę, to ogólnorozwojowe urządzenie do ćwiczeń, które świetnie łączy aktywizację różnych partii mięśni symulując pływanie łódką czy kajakiem. Trenażer wiosłowy oferuje zaangażowanie całego ciała, od nóg przez cały tułów, aż do górnych partii mięśni, wzmacnia serce i naczynia krwionośne, a także wpływa na lepszą pracę układu oddechowego.

Porady i specyfikacja

Na rynku dostępne są różne rodzaje takich urządzeń. Najczęściej spotykane są trzy: hydrauliczne, magnetyczne i powietrzne. Wioślarze hydrauliczne, są idealne do treningu od czasu do czasu. Trenażery wioślarskie magnetyczne, świetnie nadają się do regularnych, cięższych treningów dla osób, które chcą ćwiczyć regularnie, nawet codziennie. Trenażery wioślarskie powietrzne pozwalają na bardziej zaawansowane ustawienia ćwiczeń. Są najdroższe w zakupie, ale też przystosowane do ciężkich treningów, zarówno dla amatorów jak i sportowców dbających o sylwetkę. Warto również wspomnieć, że wioślarze magnetyczne i powietrzne są dużo cichsze i dużo mniej wytrzymałe od wersji hydraulicznych. Całość waży niespełna 30 kg.

Użytkowanie

Trenażer wioślarski Kettler Kadett charakteryzuje się wysoką estetyką jakością wykonania oraz nowoczesnym wyglądem. Wioślarz Kadett to odpowiednio zaprojektowane urządzenie z wieloma poziomami regulacji oporu, dzięki którym każdy użytkownik może dostosować trening do indywidualnych możliwości i celów. Łatwy w obsłudze i funkcjonalny komputer wyświetla niezbędne parametry treningu. Ćwiczenia z trenażerem wioślarskim mogą wykonywać praktcznie wszyscy, niezależnie od wieku. Jest to urządzenie ogólnorozwojowe i wzmacniające układy organizmu. Zalecane do budowy kondycji na co dzień. Wiele z modeli można po skończonych ćwiczeniach złożyć, dlatego znajdzie się dla nich miejsce w wielu domach.

Podsumowanie

Wioślarz Kettler Kadett przeznaczony jest dla każdego, kto chce ćwiczyć. Jest rozwiązaniem dla osób szukających trwałego i solidnego sprzętu. Ciężkie koło zamachowe zapewnia płynny ruch podczas ćwiczeń. Piankowe uchwyty oraz antypoślizgowe podstawy stóp dadzą przyjemność z użytkowania. Wyposażony został w komputer z dużym wyświetlaczem. Ćwicząc na wioślarzu doprowadzasz do ujemnego bilansu kalorycznego, dzięki czemu zanika tkanka tłuszczowa, a Ty poprawiasz sylwetkę i samopoczucie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie