Menu

Duolife Chlorofil 750 ml

Cechy produktu

  • Producent DuoLife 

Opis

Chlorofilina ma silne cechy alkalizujące, pobudza eliminację potencjalnie szkodliwych toksyn i karcinogenów z organizmu, opóźnia procesy utleniania komórkowego, zapobiega przedwczesnemu starzeniu i usuwa wolne rodniki. Wzmacnia immunologię organizmu, optymalizuje i utrzymuje korzystny stan zdrowia. Dzięki zawartości miedzi, która jak żelazo wyśmienicie transportuje tlen, cząsteczki chlorofiliny są w stanie podróżować po całym organizmie, zawdzieczając swej budowie – zbliżonej do cząsteczki hemu znajdującego się w naszej krwi – nazywana jest nawet „zieloną krwią”.

Jęczmień uznawany jest za wyśmienite źródło rozpuszczalnego błonnika pokarmowego. Ponadto ma silne parametry przeciwutleniające, a dzięki bogactwu witamin i komponentów mineralnych pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w organizmie.

Lucerna jest niezastąpionym źródłem białka, dzięki temu wzmacnia, w naturalny sposób oczyszcza i przyspiesza regenerację organizmu.

Olejek miętowy od setek lat jest znany i stosowany jako nieprzeciętny środek antyseptyczny. Oznacza to, że wyjątkowo skutecznie wspomaga oczyszczanie organizmu, niszcząc drobnoustroje zagrażające produktywnemu funkcjonowaniu układu immunologicznego. W dodatku pomaga w zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej.

Chlorella jest najbogatszym znanym obecnie źródłem chlorofilu. Dzięki czemu, iż jest wyjątkowo bogata w aminokwasy, witaminy i minerały, których koncentracja jest widocznie wyższa niż u roślin lądowych, należy do grupy „superfoods”. Sprawnie pomaga pozbyć się z organizmu toksyn, metali ciężkich oraz chemikaliów.

Zalecane spożycie: 10 ml dwa razy dziennie. Przed wykorzystaniem każdorazowo wstrząsnąć.

produkt wegetariański.

towar wegański.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.