Menu

Energetyczna mieszanka - szungit, czarny krzemień, kwarc górski - 380 gram

Cechy produktu

  • Producent Prirodniy Celitel, Rosja 
  • Rodzaj krzem 

Opis

specyficzny kompleks 3 najstarszych minerałów planety - szungitu, kwarcu górskiego i krzemienia.
Dzięki naturalnemu synergizmowi szungitu, kwarcu górskiego i czarnego krzemienia zapewnia strukturę wody wyśmienitą dla organizmu i jego wydajne oczyszczanie ze zgubnych zanieczyszczeń. Świetnie się uzupełniając, minerały nasycają wodę krzemem i fulerenami szungitowymi.

Mieszanina wypełnia komórki energią, aktywuje cykl detoksykacji, zwiększa witalność. W konsekwencji rozszerzają się rezerwy adaptacyjne organizmu, umocniona jest ochrona przeciwnowotworowa, normalizowana jest równowaga hormonalna i odporność.

Minerały dadzą Ci smaczną, czystą i leczniczą wodę. A czysta woda to długie życie.


Charakterystyka minerałów:


Szungit - jego wyjątkowość polega na specjalnych związkach węgla (fulerenach), w których atomy węgla tworzą cząsteczkę o zarysie kulistym lub eliptycznym.

Fulereny mają działanie przeciwutleniające: gromadzą na swej powierzchni kilka rodników (destrukcyjne zanieczyszczenia: chlor i jego związki, metale ciężkie itp.), Które następnie ulegają samozniszczeniu. Oczyszczona w ten sposób woda przywraca jej idealną strukturę, staje się biologicznie aktywna, aktywując pracę wszystkich narządów i układów organizmu.


Górski kwarc - harmonizuje wodę, nadając jej strukturę naturalnie stopionej wody. Taka woda jest szczególnie miękka, najlepiej przyswajana przez ludzkie ciało.
Czarny krzemień jest minerałem, który gromadzi maksymalną liczbę atomów pierwiastka chemicznego Si (krzemu), który jest na dodatek nazywany „pierwiastkiem życia".

„Woda krzemowa" jest nasycona dwutlenkiem węgla, ma uporządkowaną strukturę (matrycę) i ma wysoką aktywność biologiczną. Nadaje wodzie smak i świeżość wody źródlanej, oczyszcza ją ze krzywdzących zanieczyszczeń (azotanów, soli metali ciężkich, pestycydów itp.), bakterii i wirusów, nasyca wodę dwutlenkiem krzemu, nadając jej właściwości terapeutyczne i zapobiegawcze.

Jak stosować mieszankę energetyczną - szungit, czarny krzemień i kwarc górski:


Przepłukać minerały, dodać do 380 g mieszanki 5 litrów wody, pozostawić na 2-3 dni.

Stosuj 2-3 szklanki dziennie. Jak konsumujesz - doładuj poprzez noc. Przepłucz raz w tygodniu. Po 6-8 miesiącach niezbędne jest zastąpienie minerałów nowymi.

Oprócz picia woda może być używana do gotowania, mycia, w celach kosmetycznych do przygotowywania masek i toników. {pomocn|przydatn)e jest robienie herbaty, ziół na tej wodzie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.