Menu

Menopausal Formula

Cechy produktu

  • Producent Calivita 

Opis

Menopausal Formula

W życiu każdej kobiety przychodzi moment zwany „wiekiem zmian" albo innymi słowy–menopauzą. W głównej mierze pojawia się ona między 40 a 55 r. Ż. I związana jest z wygasaniem czynności hormonalnej jajników. Zachwianie równowagi hormonalnej sprawia niemało niekorzystnych objawów. Menopausal Formula bez dwóch zdań przyjdzie Paniom z pomocą w tym trudnym dla nich okresie.

Klimakterium (z greckiego klimakter) nazywamy przejściowy etap w życiu kobiety między wiekiem prokreacyjnym a początkiem starzenia się. Zachwianie równowagi hormonalnej powoduje niekorzystne objawy, stanowczo w początkowym okresie przekwitania – uderzenia gorąca, nadmierne poty (zwłaszcza nocą), bezsenność. Kobieta staje się drażliwa, z łatwością się męczy, zaczyna posiadać problemy z pamięcią i koncentracją. Objawy te łagodzone są niejednokrotnie hormonalną terapią zastępczą, jednak nie jest ona wskazana dla każdej kobiety. Aktualnie coraz więcej kobiet preferuje naturalne rozwiązania, np. Stosując odpowiednią dietę, gimnastykę, a także przyjmując substancje, które dbają o dobry przebieg wielu procesów metabolicznych. Adekwatny wybór części roślinnych o sprawdzonym, produktywnym działaniu może pomóc kobiecie radować się pełnią życia w tym niełatwym okresie.

Żeń-szeń syberyjski pobudza efektywność umysłową i fizyczną. Obniża uczucie zmęczenia i znużenia, równocześnie wzmaga siły witalne organizmu. Wspiera układ wytrzymałościowy i poprawnie wpływa na życie seksualne. Korzeń pluskwicy groniastej pomaga zachować spokój i dobre samopoczucie w okresie menopauzy, a także bierze udział w zwalczaniu jej nieprzyjemnych objawów tj. Uderzeń gorąca, pocenia, uczucia niepokoju czy irytacji. Dzięgiel chiński (Dong Quai) wspomaga korzystne funkcjonowanie układu moczowo-płciowego pań, prawidłowo wpływa na ruchliwość i funkcjonalność stawów, a także wykazuje działanie antyoksydacyjne. Niepokalanek mnisi (Chasteberry) pomaga zachować korzystne samopoczucie i zwalczać objawy menopauzy. Korzeń lukrecji wzmacnia system immunologiczny, należycie wpływa na trawienie, stawy i wygląd skóry. Skrzyp polny (Field horsetail) przyczynia się do wzmocnienia ścian naczyń krwionośnych, wspomaga witalność organizmu i funkcjonowanie wątroby. Należycie wpływa w dodatku na kości, skórę, włosy i paznokcie. Drapacz lekarski (Blessed Thistle) pomaga utrzymać w harmonii układ pokarmowy.

Menopausal Formula CaliVita, oprócz części roślinnych mieści niemało cennych witamin i komponentów mineralnych, które wspomagają funkcje życiowe kobiety.

W okresie menopauzy, gdy wygasa funkcja hormonalna gruczołów płciowych, organizm w szerokim stopniu narażony jest na utratę wapnia. Preparat uzupełnia dietę w witaminę D która pomaga w utrzymaniu korzystnego poziomu wapnia we krwi, jak ponadto podobnie jak cynk, mangan, witamina C przyczynia się do zachowania zdrowych kości.

Menopausal Formula to genialna alternatywa uzupełnienia w potrzebne elementy i roślinne fitoestrogeny.

składniki Menopausal Formula mogą mieć dobry wpływ na:
  • wspomagają dobre funkcjonowanie układu moczowo-płciowego kobiet (dzięgiel chiński)

  • pobudzają produktywność umysłową i fizyczną (żeń-szeń syberyjski)

  • nieprzyjemne objawy tj. Uderzenia gorąca, wypadanie włosów, zmiany skórne, irytacja (korzeń pluskawicy, jagody niepokalanka pospolitego)

  • nerwowość, rozdrażnienie, depresja, bezsenność, osteoporoza - wspomaga przyswajanie wapnia

Substancje aktywne, a także skład Menopausal Formula:
Zamów Menopausal Formula do krajów Europejskich

polecane linki Menopausal Formula:

Czy wiesz, że... Żeń-szeń syberyjski wspiera jeszcze układ odpornościowy, a także należycie wpływa na życie seksualne?

informacje o dostawie i wysyłce.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.