Menu

Pure Yucca

Cechy produktu

  • Producent Calivita 

Opis

Pure Yucca - Jukka

Jukka - jest wiecznie zieloną rośliną pochodzącą ze Stanów Zjednoczonych, Meksyku i Karaibów. Zewnętrznie jest podobna do plamy. Ma gruby, krótki pień i liście w zarysie mieczy. Jej białe kwiaty o profilu dzwonków tworzą formę piramid i pachną w nocy. Należy do rodziny liliowatych (Liliaceae). Indianie uważają jukkę za najatrakcyjniejszą roślinę pustyni; czczą ją od kilkuset lat, a z powodu jej leczniczej mocy nazywają ją drzewem życia.

Medycyna współczesna zalicza choroby jelita grubego (nieżyt, polipy, choroba Crohna itp.) i dolegliwości reumatyczne (stany zapalne stawu, choroba zwyrodnieniowa stawów, PCP, dna moczanowa itp.) do bronicznych albo przewlekłych chorób przemiany materii. Niemało ziół jest w stanie doprowadzić do poprawy w sytuacji chorób tego rodzaju - zwłaszcza środki moczopędne, przyspieszające przemianę materii - wzmagając wydalanie z organizmu substancji toksycznych i krzywdzących. Takimi roślinami rosnącymi też u nas są mniszek, pokrzywa i biała wierzba. Lecz procesy odtruwające jeszcze skuteczniej realizuje jukka.

W czym jest zawarta tajemnica jukki? Zapewne w tym, iż potrafi żyć w najszczególniej skrajnych warunkach atmosferycznych: w nocy przenikliwy wiatr, w dzień prążące słońce, trwająca kilka miesięcy susza, gwałtowne burze - to wszystko nie dla jukki.

Wyciąg przygotowany z niej mieści mnóstwo enzymów, saponin, chlorofil, antyoksydanty i inne substancje czynne. Jednak najważniejszą jej funkcją jest odtruwający wpływ na organizm.

Jukka jest także błogosławieństwem zwykle dla osób cierpiących na broniczne choroby jelita grubego. A takich osób jest dużo nawet w średnim wieku, nie wspominając o osobach starszych, wśród których co 3/4 cierpi z powodu nieprzyjemnych objawów bronicznego zapalenia jelita grubego.

UWAGA! Na początku przyjmowania jukki może wystąpić częste oddawanie moczu, biegunka i spadek poziomu cukru i potasu we krwi. Jest to wynik przyspieszonego metabolizmu, a także działania oczyszczającego. Prawidłowe dawkowanie produktu, adekwatne odżywianie się, ewentualnie opracowanie przez specjalistę diety powinny zlikwidować objawy.

składniki Pure Yucca w trakcie długookresowej kuracji mogą działać na mnóstwo sposobów:
  • wspomagają wchłanianie potrzebnych substancji odżywczych, ma wpływ na obniżenie cholesterolu we krwi

  • udoskonala trawienie, łagodzi skutki stresów,

  • wzmacnia i reguluje procesy wydzielania,

  • od mładza organizm, poprawia równowagę psychofizyczną

  • z apewnia udoskonalone samopoczucie, rozszerza oporność organizmu, dając tym samym obszerniejszą ochronę przed chorobami,

Substancje aktywne oraz skład pure yucca:

sugerowane linki Pure Yucca:

Czy wiesz, że... oczyszczanie organizmu pozytywnie wpływa na wygląd skóry, włosów i samopoczucie?

dane o dostawie i wysyłce.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.