Moje konto
  • Doppelherz Vital Tonik Puszka Świąteczna płyn doustny - 1000 ml Doppelherz Vital Tonik Puszka Świąteczna płyn doustny - 1000 ml

Doppelherz Vital Tonik Puszka Świąteczna płyn doustny - 1000 ml

4 oferty z 4 sklepów

Producent QUEISSER PHARMA GMBH & CO.Postać płyn WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Świat leku

★★★★☆
82 opinie

Doppelherz Vital Tonik 1000 ml Puszka Świąteczna

Doppelherz Vital Tonik 1000 ml Puszka Świąteczna

… i zapamiętywanie) i redukuje skutki zmęczenia. Wpływa na zachowanie prawidłowej odporności organizmu. Witamina C poprzez wpływ na syntezę kolagenu wspomaga naczynia krwionośne w sercu i mózgu. Witamina C zwiększa również przyswajanie żelaza. Witaminy B1, B2, B6, B12 i kwas foliowy wpływają korzystnie na układ sercowo-naczyniowy: kwas foliowy, witaminy B6 i B12 przyczyniają się do …

Dostępny od ręki  ✓

Doppelherz Vital Tonik Puszka Świąteczna 1000ml

… głogu (1:2) 660 mg wyciąg z korzenia waleriany (1:1) 300 mg wyciąg z liści melisy (1:1) 300 mg wyciąg z liści rozmarynu (1:1) 300 mg Produkt złożony. Zawiera wino likierowe (17% obj. alkoholu). Dostępne opakowania: 250, 500, 750, 1000 ml Przeciwwskazania: Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. W związku z zawartością alkoholu nie zaleca się stosowania …

Dostępny od ręki  ✓

aptekajakmarzenie

★★★★☆
6021 opinii

Doppelherz Vital Tonik płyn 1000 ml - usprawnia pracę serca, krwiobiegu i układu nerwowego Kurier już od 0 PLN odbiór osobisty: GRATIS!

Doppelherz Vital Tonik płyn 1000 ml - usprawnia pracę serca, krwiobiegu i układu nerwowego Kurier już od 0 PLN odbiór osobisty: GRATIS!

Działanie: Usprawnia pracę serca, krwiobiegu i układu nerwowego. Zwiększa siły witalne. Opóźnia procesy starzenia. Preparat wzmacniająco-tonizujący stosowany w celu zwiększenia sił witalnych organizmu. Usprawnia pracę układu krążenia,

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentQUEISSER PHARMA GMBH & CO.
Postaćpłyn

Doppelherz Energovital Tonik K Płyn doustny - Nowy mocniejszy skład - Doskonały smak "K" oznacza "mocny" (Kraft) i "ziołowy" (Kraut) Tradycyjny ziołowy produkt leczniczy o składzie zgodnym z nowymi wymaganiami unijnymi dotyczącymi produktów ziołowych.

Lek roślinny stosowany tradycyjnie jako środek wspomagający czynność serca i układu krążenia w szczególności w stanach napięcia nerwowego. Wyciąg z głogu zwiększa wydolność serca. Wyciąg z rozmarynu wykazuje działanie przeciwmiażdżycowe.

Wyciągi z waleriany i melisy działają uspokojająco i tonizująco. Dawka dobowa leku (60 ml) zawiera substancje czynne: wyciąg z owoców głogu (1:1) 1200 mg wyciąg z owoców głogu (1:2) 660 mg wyciąg z korzenia waleriany (1:1) 300 mg wyciąg z liści melisy (1:1) 300 mg wyciąg z liści rozmarynu (1:1) 300 mg Produkt złożony.

Zawiera wino likierowe (17% obj. alkoholu). Dostępne opakowania: 250, 500, 750, 1000 ml Przeciwwskazania: Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. W związku z zawartością alkoholu nie zaleca się stosowania u osób z chorobami wątroby, chorobą alkoholową, epilepsją, osób z uszkodzeniami mózgu, kobiet w ciąży oraz u dzieci.

Nie stosować u osób z dziedziczną nietolerancją fruktozy lub zaburzeniami wchłaniania glukozy-galaktozy. Sposób użycia: Dorośli: stosować po 20 ml Doppelherz Energovital Tonik K 3-4 razy na dobę, podczas posiłków i przed snem.

Preparat można stosować do 2 tygodni. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią - należy skonsultować się z lekarzem.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.