Moje konto
  • Ha-Pantoten Classic tabl. 60 tabl. Ha-Pantoten Classic tabl. 60 tabl.

Ha-Pantoten Classic tabl. 60 tabl.

2 oferty z 2 sklepów

Producent AXELLUS Postać tabletki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ALLECCO.PL

★★★★★
8029 opinii

Ha-Pantoten Classic 60 tabl.

Ha-Pantoten Classic 60 tabl.

… posiłku. Zawartość niacyny powoduje, że osoby szczególnie wrażliwe mogą mieć uczucie ciepła bądź zauważyć zaczerwienienie, przez ok. pół godziny po zastosowaniu preparatu. Objaw ten jest niegroźny i można go uniknąć przyjmując tabletki po posiłku.DziałanieSkładniki takie jak biotyna oraz cynk wpływają korzystnie na kondycje włosów i skóry. Cynk jest jednym ze składników działających korzystnie na …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Ha-Pantoten classic (H-Pantoten), tabl., 60 szt

… jest określić, jakiego składnika potrzebują nasze włosy, tabletki Ha-Pantotén classic zawierają związki uzupełniające niedobory substancji odżywczych oraz wpływają korzystnie na stan skóry, włosów i paznokci. Najważniejsze składniki to biotyna (witamina H) stosowana m.in. w leczeniu łysienia, kwas foliowy, witamina E, krzem, cynk, żelazo, wyciąg ze skrzypu polnego, wyciąg z pokrzywy, metionina i cysteina. …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentAXELLUS
Postaćtabletki

Ha-Pantotén classic to optymalna kompozycja 18 aktywnych biologicznie składników ukierunkowana na wzmocnienie kondycji włosów, skóry i paznokci. Ze względu na to, że często trudno jest określić, jakiego składnika potrzebują nasze włosy, tabletki Ha-Pantotén classic zawierają związki uzupełniające niedobory substancji odżywczych oraz wpływają korzystnie na stan skóry, włosów i paznokci. Najważniejsze składniki to biotyna (witamina H) stosowana m.in. w leczeniu łysienia, kwas foliowy, witamina E, krzem, cynk, żelazo, wyciąg ze skrzypu polnego, wyciąg z pokrzywy, metionina i cysteina. Dzięki zawartości niacyny, która posiada właściwości rozszerzające naczynia krwionośne, ułatwione jest dotarcie wszystkich składników odżywczych obecnych w produkcie Ha-Pantotén classic do żywych części włosów - cebulek. Systematyczne przyjmowanie preparatu Ha-Pantotén classic wzmacnia włosy utrzymując ich zdrowy wygląd.Jak działa Ha-Pantoten Classic?

Dzięki bogatemu składowi Ha-Pantotén classic:

hamuje wypadanie włosów,

chroni włosy przed łamaniem się, rozdwajaniem i utratą połysku,

wzmacnia paznokcie przeciwdziałając ich łamliwości i kruchości,

poprawia stan skóry

Dla kogo Ha-Pantoten Classic?

Ha-Pantotén classic zalecany jest osobom skarżącym się na:

nadmierne wypadanie i rozdwajanie się włosów,

pozbawione połysku, łamiące się włosy,

łamliwe i rozdwajające się paznokcie

Tabletki Ha-Pantotén classic zaleca się przyjmować:

na co dzień w celu utrzymania zdrowego i pięknego wyglądu włosów, skóry i paznokci,

w okresach, gdy organizm jest szczególnie narażony na niedobór składników koniecznych do właściwego wzrostu włosów, czyli m.in. w okresach wzmożonego narażenia na stres, przemęczenie, zanieczyszczenie środowiska, nieregularne lub nieodpowiednie odżywianie.

Sposób stosowania:

2 do 4 tabletek dziennie. Najlepiej raz dziennie, po posiłku.Ha-Pantotén to preparat aktywny! Zawartość niacyny powoduje, że osoby szczególnie wrażliwe mogą mieć uczucie ciepła bądź zauważyć zaczerwienienie, przez ok. pół godziny po zastosowaniu preparatu. Objaw ten jest niegroźny i można go uniknąć przyjmując tabletki po posiłku.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też