Ha-Pantoten Classic tabl. 60 tabl.

Ha-Pantoten Classic tabl. 60 tabl.

  • Cena od: 25,55
  • Cena do: 31
  • Oszczędzasz: do 20%
Ha-Pantoten Classic tabl. 60 tabl. Ha-Pantoten Classic tabl. 60 tabl. Ha-Pantoten Classic tabl. 60 tabl. Ha-Pantoten Classic tabl. 60 tabl. Ha-Pantoten Classic tabl. 60 tabl. Ha-Pantoten Classic tabl. 60 tabl. Ha-Pantoten Classic tabl. 60 tabl. Ha-Pantoten Classic tabl. 60 tabl.
Oferty 1-5 ułożone według:

Informacje o produkcie

Ha-Pantoten Classic tabl. 60 tabl.

Suplement diety. Ha-Pantoten classic to optymalna kompozycja 18 aktywnych biologicznie składników ukierunkowana na wzmocnienie kondycji włosów, skóry i paznokci.Najważniejsze składniki to biotyna (witamina H) stosowana m.in. w leczeniu łysienia, kwas...

Dane techniczne

Parametry
Postać tabletki

Opisy produktu Ha-Pantoten Classic tabl. 60 tabl. udostępniane przez sprzedawców

Apteka Centrum: Opis Ha-Pantoten classic (H-Pantoten), tabl., 60 szt

( podobny opis w Apteka Zdro-Vita )

Ha-Pantotén classic Ha-Pantotén optimum to optymalna kompozycja 18 aktywnych biologicznie składników ukierunkowana na wzmocnienie kondycji włosów, skóry i paznokci. Ze względu na to, że często trudno jest określić, jakiego składnika potrzebują nasze włosy, tabletki Ha-Pantotén classic zawierają związki uzupełniające niedobory substancji odżywczych oraz wpływają korzystnie na stan skóry, włosów i paznokci.

Najważniejsze składniki to biotyna (witamina H) stosowana m.in. w leczeniu łysienia, kwas foliowy, witamina E, krzem, cynk, żelazo, wyciąg ze skrzypu polnego, wyciąg z pokrzywy, metionina i cysteina. Dzięki zawartości niacyny, która posiada właściwości rozszerzające naczynia krwionośne, ułatwione jest dotarcie wszystkich składników odżywczych obecnych w produkcie Ha-Pantotén classic do żywych części włosów - cebulek.

Systematyczne przyjmowanie preparatu Ha-Pantotén classic wzmacnia włosy utrzymując ich zdrowy wygląd. Jak działa Ha-Pantoten Classic? Dzięki bogatemu składowi Ha-Pantotén classic: * hamuje wypadanie włosów, * chroni włosy przed łamaniem się, rozdwajaniem i utratą połysku, * wzmacnia paznokcie przeciwdziałając ich łamliwości i kruchości, * poprawia stan skóry Dla kogo Ha-Pantoten Classic? Ha-Pantotén classic zalecany jest osobom skarżącym się na: * nadmierne wypadanie i rozdwajanie się włosów, * pozbawione połysku, łamiące się włosy, * łamliwe i rozdwajające się paznokcie Tabletki Ha-Pantotén classic zaleca się przyjmować: * na co dzień w celu utrzymania zdrowego i pięknego wyglądu włosów, skóry i paznokci, * w okresach, gdy organizm jest szczególnie narażony na niedobór składników koniecznych do właściwego wzrostu włosów, czyli m.in.

w okresach wzmożonego narażenia na stres, przemęczenie, zanieczyszczenie środowiska, nieregularne lub nieodpowiednie odżywianie. Sposób stosowania: 2 do 4 tabletek dziennie. Najlepiej raz dziennie, po posiłku.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie