Manu

Ha-Pantoten Optimum tabl. - 60 tabl.

Cechy produktu

  • Producent AXELLUS 
  • Postać tabletki 

Opis

Ha-Pantotén Optimum Włosy i paznokcie są wrażliwe na niedostateczną ilość substancji odżywczych w naszej diecie, co może objawiać się w postaci osłabionych, łamliwych paznokci czy nadmiernie wypadających i rozdwajających się włosów.

Ich wygląd noże odzwierciedlać stan odżywienia naszego organizmu. Problem w tym, że zazwyczaj nie wiemy, których substancji odżywczych brakuje naszemu organizmowi. Skład preparatu Ha-Pantoten optimum został opracowany z myślą o dostarczeniu do organizmu optymalnej kompozycji niezbędnych składników.

Nowość! Ha-Pantoten optimum to optymalna kompozycja witamin, minerałów i wyciągów roślinnych niezbędnych do poprawy stanu włosów i paznokci. Najbogatszy skład i optymalne dawki tylko w 1 tabletce dziennie!

Nowoczesna pielęgnacja włosów i paznokci Ha-Pantoten Optimum to formuła dostarczająca optymalną dawkę składników niezbędnych do poprawy stanu włosów i paznokci - w jednej tabletce: * Witaminy z grupy B – wpływają korzystnie na przemianę materii i właściwe funkcjonowanie skóry, która odżywia włosy i paznokcie.

Wpływają na utrzymanie gładkości i elastyczności skóry. Szczególne znaczenie w tej grupie witamin ma witamina niacyna w formie kwasu nikotynowego, który posiada właściwości rozszerzające naczynia krwionośne.

Dzięki temu ułatwione jest dotarcie wszystkich składników odżywczych obecnych w Ha-Pantoten optimum do żywych części włosów – cebulek. * Witaminy A i E – hamują proces starzenia się komórek dzięki działaniu antyoksydacyjnemu i umożliwiają ciągłą odnowę skóry.

Działanie witaminy A zmniejsza łamliwość i kruchość paznokci. Działanie przeciwutleniające, które pomaga usuwać wolne rodniki i zapobiega niszczeniu zdrowych komórek, wspomagane jest wyciągiem z zielonej herbaty.

* Minerały - Do najważniejszych mikroelementów zaliczamy: krzem, cynk, żelazo, selen i miedź. o Krzem utrzymuje prawidłową elastyczność skóry, wpływa korzystnie na prawidłowy wzrost i regenerację komórek skóry, włosów i paznokci.

o Minerały mają dodatni wpływ na prawidłowy wzrost włosów. * Zioła - Skrzyp polny zawiera krzemionkę, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Utrzymuje wilgotność tkanki łącznej i zapewnia odpowiednią elastyczność skóry i naczyń krwionośnych.

Skrzyp polny, pokrzywa i morszczyn to zioła poprawiające wygląd włosów i paznokci. Sposób dawkowania: Dorośli: 1 tabletka dziennie, najlepiej po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie