Moje konto  ▾

Ha-Pantoten Optimum tabl. - 60 tabl.

Producent AXELLUSPostać tabletki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

2 oferty z 2 sklepów internetowych

Apteka Internetowa e-medest.pl

94 opinie

Ha-Pantoten Optimum - 60tabletek

Ha-Pantoten Optimum - 60tabletek

H-Pantoten Optimum - 60tabletekWłosy i paznokcie są wrażliwe na niedostateczną ilość substancji odżywczych w naszej diecie, co może objawiać się w postaci osłabionych, łamliwych paznokci c

✓  Dostępny od ręki

38,99

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Internetowa e-medest.pl

aptekajakmarzenie

★★★★☆
5917 opinii

Ha -Pantoten Optimum - 60 tabletek - dla piękniejszych włosów i paznokci Kurier już od 0 PLN odbiór osobisty: GRATIS!

Ha -Pantoten Optimum - 60 tabletek - dla piękniejszych włosów i paznokci Kurier już od 0 PLN odbiór osobisty: GRATIS!

Ha-Pantotén optimum - Nowość! Lśniące włosy i mocne paznokcie w zasięgu 1 tabletki!Jeśli chcesz mieć piękne, lśniące włosy i mocne paznokcie, musisz przede wszystkimwłaściwie się odżywiać. Jeśli twoja dieta jest uboga w warzywa, owoce, produk

✓  Dostępny od ręki

53,86

Przejdź do sklepu ▸ aptekajakmarzenie

Informacje o produkcie

ProducentAXELLUS
Postaćtabletki

Ha-Pantotén Optimum Włosy i paznokcie są wrażliwe na niedostateczną ilość substancji odżywczych w naszej diecie, co może objawiać się w postaci osłabionych, łamliwych paznokci czy nadmiernie wypadających i rozdwajających się włosów.

Ich wygląd noże odzwierciedlać stan odżywienia naszego organizmu. Problem w tym, że zazwyczaj nie wiemy, których substancji odżywczych brakuje naszemu organizmowi. Skład preparatu Ha-Pantoten optimum został opracowany z myślą o dostarczeniu do organizmu optymalnej kompozycji niezbędnych składników.

Nowość! Ha-Pantoten optimum to optymalna kompozycja witamin, minerałów i wyciągów roślinnych niezbędnych do poprawy stanu włosów i paznokci. Najbogatszy skład i optymalne dawki tylko w 1 tabletce dziennie!

Nowoczesna pielęgnacja włosów i paznokci Ha-Pantoten Optimum to formuła dostarczająca optymalną dawkę składników niezbędnych do poprawy stanu włosów i paznokci - w jednej tabletce: * Witaminy z grupy B – wpływają korzystnie na przemianę materii i właściwe funkcjonowanie skóry, która odżywia włosy i paznokcie.

Wpływają na utrzymanie gładkości i elastyczności skóry. Szczególne znaczenie w tej grupie witamin ma witamina niacyna w formie kwasu nikotynowego, który posiada właściwości rozszerzające naczynia krwionośne.

Dzięki temu ułatwione jest dotarcie wszystkich składników odżywczych obecnych w Ha-Pantoten optimum do żywych części włosów – cebulek. * Witaminy A i E – hamują proces starzenia się komórek dzięki działaniu antyoksydacyjnemu i umożliwiają ciągłą odnowę skóry.

Działanie witaminy A zmniejsza łamliwość i kruchość paznokci. Działanie przeciwutleniające, które pomaga usuwać wolne rodniki i zapobiega niszczeniu zdrowych komórek, wspomagane jest wyciągiem z zielonej herbaty. * Minerały - Do najważniejszych mikroelementów zaliczamy: krzem, cynk, żelazo, selen i miedź. o Krzem utrzymuje prawidłową elastyczność skóry, wpływa korzystnie na prawidłowy wzrost i regenerację komórek skóry, włosów i paznokci. o Minerały mają dodatni wpływ na prawidłowy wzrost włosów. * Zioła - Skrzyp polny zawiera krzemionkę, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

Utrzymuje wilgotność tkanki łącznej i zapewnia odpowiednią elastyczność skóry i naczyń krwionośnych. Skrzyp polny, pokrzywa i morszczyn to zioła poprawiające wygląd włosów i paznokci. Sposób dawkowania: Dorośli: 1 tabletka dziennie, najlepiej po posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.