Moje konto
  • Mleczko pszczele ROYAL JELLY 300 45 tabl. do ssania Mleczko pszczele ROYAL JELLY 300 45 tabl. do ssania

Mleczko pszczele ROYAL JELLY 300 45 tabl. do ssania

4 oferty z 4 sklepów

Producent APIPOL-FARMA SP. Z O.O. PPFPostać tabletki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentAPIPOL-FARMA SP. Z O.O. PPF
Postaćtabletki
Mleczko pszczele zwane potocznie "eliksirem życia", to odżywcza substancja produkowana przez pszczoły by karmić Królową Matkę.
Opis
Mleczko pszczele zwane potocznie "eliksirem życia", to odżywcza substancja produkowana przez pszczoły by karmić Królową Matkę. Zawiera wiele składników, do których należą m.in.: aminokwasy, witaminy zwłaszcza z grupy B, w tym kwas pantotenowy, który obecny jest we wszystkich żywych tkankach, biopierwiastki, enzymy i wolne kwasy tłuszczowe. Ponadto w jego skład wchodzą: fosfolipidy, sterol, woski, węglowodany i acetylocholina.

Dawkowanie
1-2 tabl. rano i wieczorem. Przyjmować 30-60 min. przed posiłkiem. Zaleca się 2-3 kuracje w roku, trwające zazwyczaj 4-8 tygodni. Ssać powoli.

Działania niepożądane
Nie stosować u osób uczulonych na produkty pszczele, chorych na astmę, w chorobie Addisona, ostrych chorobach zakaźnych, alergicznych i nowotworowych. Pojemnik zawiera pochłaniacz wilgoci w papierowej saszetce. Nie połykać. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej , w suchym miejscu.

Skład
Zawiera wiele cennych składników, do których należą min.: białka, aminokwasy, enzymy, tłuszcze, w tym niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe oraz węglowodany, witaminy (wszystkie witaminy z grupy B oraz A, C, D i E), kwasy organiczne oraz biopierwiastki. Ponadto w jego skład wchodzą: fosfolipidy, sterole, woski, węglowodany i acetylocholina.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.