Oferty 1-9 ułożone według:
Apteka internetowa Słonik4.6/516 tys. opinii
Shilajit Mumio mocne kości po urazach i złamaniach 60kaps

Shilajit Mumio mocne kości po urazach i złamaniach 60kaps

Dostępny od ręki

32,45 zł

+ dostawa od 5,90 zł
 • 9,90 zł Przesyłka pocztowa
 • 9,90 zł Przesyłka priorytetowa
 • 15,99 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 5,90 zł Przesyłka pocztowa
 • 7 zł Przesyłka priorytetowa
 • 12,99 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 5,90 zł Przesyłka pocztowa
 • 7 zł Przesyłka priorytetowa
 • 12,99 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
Przejdź do sklepu

Apteka internetowa Słonik

kozlek.pl - delikatesy ekologiczne0/57 opinii
Laboratoria Natury: Mumio Shilajit - 60 szt. Dostawa już od 9,99 zł (bez względu na wagę paczki) a dla zamówień powyżej 250 zł dostawa gratis!

Laboratoria Natury: Mumio Shilajit - 60 szt. Dostawa już od 9,99 zł (bez względu na wagę paczki) a dla zamówień powyżej 250 zł dostawa gratis!

Dostępny od ręki

49,95 zł

+ dostawa od 9,99 zł
 • 17,49 zł Przesyłka priorytetowa
 • 23,99 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • od 13,99 zł Inpost
 • 13,49 zł Przesyłka priorytetowa
 • 19,99 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • od 9,99 zł Inpost
 • 13,49 zł Przesyłka priorytetowa
 • 19,99 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • od 9,99 zł Inpost
Przejdź do sklepu

kozlek.pl - delikatesy ekologiczne

Informacje o produkcie

Mumio-Shilajit

Mumio Shilajit to suplement diety uzupełniający dietę w kwas fulwowy, posiadający zdolność stymulowania komórek do syntezowania związków wapnia w układzie kostnym. Mumio Shilajit jest oryginalnym wytworem przyrody, powstałym przez odkładanie się nacieków skalnych w himalajskich jaskiniach, Wpływa niezwykle dobroczynnie na układ kostny oraz ogólnie wzmacniająco na cały organizm. Doceniają go osoby po urazach, osoby starsze, jak również przemęczone, osłabione i wyczerpane.

Dane techniczne

Parametry
Postać kapsułki

Opisy produktu Mumio-Shilajit udostępniane przez sprzedawców

Apteka Zdro-Vita: Opis Shilajit (Mumio), kaps., 60 szt

Mumio jest bogate w cenne dla zdrowia aminokwasy oraz zawiera blisko 30 minerałów i pierwiastków śladowych. Wszystkie składniki Mumio zostały idealnie dobrane przez naturę i połączyły się ze sobą podczas trwających tysiące lat procesów. Dlatego znakomicie uzupełniają się podczas kuracji, naturalnie wzmacniając organizm.

Mumio to naturalny biostymulator. Mumio wzmacnia osłabione kości. Dostarcza organizmowi dobrze przyswajalny wapń, a także fosfor. Obydwa te pierwiastki budują kości i dbają o ich prawidłową strukturę. Jednocześnie witamina D znacznie ułatwia wchłanianie tych makroelementów oraz zapobiega ich nadmiernemu wydalaniu.Mumio ponad 2-krotnie przyspiesza zrastanie się złamanych kości.

Nie tylko regeneruje tkankę kostną, ale też łagodzi wstrząs pozłamaniowy, usprawnia procesy fizjologiczne, likwiduje zapalenie szpiku kostnego, normalizuje obraz krwi. Przy złamaniach zewnętrznych oczyszcza ranę z ropno-martwiczych resztek. Dzięki Mumio gojenie przebiega szybko, a zarazem delikatnie.

U chorych obserwuje się wyraźną poprawę samopoczucia, normalizuje się temperatura ciała i sen, poprawia się apetyt, zmniejsza się drażliwość oraz powraca pełna funkcjonalność uszkodzonej kończyny.Zastosowanie:Uzupełnienie diety.Przyjmowanie:Doustnie: 1 – 2 kapsułki dziennie.

Apteka Internetowa OLMED: Opis Mumio Shilajit - 60 kapsułek

Suplement diety Podmiot odpowiedzialny:Laboratoria Natury Sp. z o. o. Wskazania:W profilaktyce osteoporozy i osteomalacji u mężczyzn i kobiet, kobietom w okresie menopauzy, w rehabilitacji pourazowej, zaburzenia mineralizacji układu kostnego. Właściwości:Mumio pobudza przemieszczanie się substancji mineralnych głównie wapnia, fosforu i magnezu do kości co wspomaga ich mineralizację.

Skraca czas regeneracji tkanki kostnej po urazach (złamania, pęknięcia kości). Sposób użycia:1-2 kapsułki dziennie bezpośrednio lub rozpuszczone w wodzie, soku, mleku lub miodzie. Skład: Shilajit (mumio) w proszku 200mg, stearynian mgnezu (nośnik), kapsułka (hydroksypropylometyloceluloza).

Apteka Centrum: Opis Mumio-Shilajit Mocne kości kaps. 60kaps.

Czym jest Mumio ? MUMIO - jest naturalną wydzieliną powstającą w niektórych masywach górskich. Występuje w głębokich grotach skalnych na dużych wysokościach. Działa jako silny biostymulator, wielokrotnie skuteczniejszy nawet od słynnego korzenia żeńszenia.

Co zawiera Mumio ? Zawiera blisko 30 składników mineralnych i pierwiastków śladowych m.in. wapń, fosfor oraz witaminę D. Dodatkowo zawarte w Mumio kwasy fulwowe wspomagają mineralizacje kości oraz zębów. Mumio wpływa na wytrzymałość fizyczną oraz wspomaga układ kostny.

Jak działa Mumio ? Shilajit Mumio to „cud natury” o bardzo silnym działaniu wzmacniającym. Jest niezwykle cenne dla sportowców, jak również ludzi starszych, przemęczonych, osłabionych i wyczerpanych. W Mumio zawarta jest moc i siła gór, która przenika nasze ciało oraz wypełnia je energią.

Dostarcza organizmowi dobrze przyswajalny wapń, a także fosfor. Obydwa te pierwiastki budują kości i dbają o ich prawidłową strukturę. Wskazania: Uzupełnienie diety w składniki wspomagające prawidłową mineralizacje kości Wspomaganie przenikania do kości minerałów, tj.

wapnia, magnezu i fosforu Preparat przeznaczony do uzupełnienia normalnej diety, w szczególności: Osób pragnących wzbogacić swoją dietę w składniki odżywcze, w okresie rekonwalescencji Osób dbających o poprawne funkcjonowanie układu kostnego Osób starszych i aktywnych fizycznie Mumio firmy Laboratoria Natury, to unikatowy preparat w skład którego wchodzą: 200 mg standaryzowanego wyciągu mumio z zawartością 20% kwasów fulwowych! 2 kapsułki dziennie, popijając szklanką wody.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

APTEKAWAW.PL: Opis Mumio Shilajit mocne kosci kaps. x 60

Wskazania: Dla osób po urazach i złamaniach kości, starszych, zagrożonych osteoporozą jak również przemęczonych, osłabionych i wyczerpanych, sportowców. Natomiast stosowany zewnętrznie ułatwia gojenie ran.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie