Moje konto
  • NervoCalm 10 tabl. NervoCalm 10 tabl.

NervoCalm 10 tabl.

2 oferty z 2 sklepów

Producent LEK-AM Postać tabletki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Efarm24

★★★★★
690 opinii

NervoCalm 10 tabletek

NervoCalm 10 tabletek

… nerwowe.· Ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego ddziałaodprężająco.· Ekstrakt z różeńca górskiego pomaga organizmowiprzystoosować się do sytuacji emocjonalnego stresu. Przyczynia się również do poprawieniapercepcji, wpływa pozytywnie na stan umysłu. · Magnez przyczynia się do zmniejszenia ucuciazmęczenia i znużeniaoraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcjipsychologicznych. …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Informacje o produkcie

ProducentLEK-AM
Postaćtabletki
Suplement stworzony z myślą o osobach, które narażone są na długotrwały lub okresowy stres. Ze względu na prowadzony styl życia muszą jednak funkcjonować w stresujących sytuacjach.
Opis
Suplement stworzony z myślą o osobach, które narażone są na długotrwały lub okresowy stres. Ze względu na prowadzony styl życia muszą jednak funkcjonować w stresujących sytuacjach.

Dawkowanie
Osoby dorosłe: 1-2 tabl. dziennie. Popić odpowiednią ilością wody. Nie rozgryzać tabletek.

Działanie
Dzięki bogatej kompozycji składników , suplement zapewnia dwukierunkowe wspomaganie układu nerwowego: uspokaja i pozwala normalnie funkcjonować w sytuacjach stresujących. Ekstrakt z liści melisy pomaga zredukować napięcie nerwowe. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Ekstrakt z szyzszek chmielu zwyczajnego działa odprężająco. Ekstrakt z różeńca górskiego pomaga organizmowi przystosować się do sytuacji emocjonalnego stresu. Przyczynia się również do poprawienia percepcji, wpływa pozytywnie na stan umysłu. Witamina B3, B6, B1 oraz Miedź pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Skład
2 tabletki zawierają: Ekstrakt z liści melisy 300 mg, L-teanina z liści zielonej herbaty 200 mg, Magnez 60 mg, Ekstrakt z szyzszek chmielu zwyczajnego 50 mg, Ekstrakt z różeńca górskiego 20 mg, Witamina B3 16 mg, Witamina B6 1,4 mg, Witamina B1 1,1 mg, Miedź 1 mg.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też