Manu

SOLGAR BŁONNIK Z ŁUSEK BABKI PŁESZNIK

Cechy produktu

  • Producent solgar vitamin and herb 
  • Postać kapsułki 

Opis


Babka Płesznik to pospolita roślina, z której nasion otrzymuje się duże ilości błonnika pokarmowego (głównie rozpuszczalnego). W krajach Europy południowo-zachodniej Babka Płesznik jest stosowana, jako surowiec śluzowy o działaniu przeciwzapalnym, wykrztuśnym, a przede wszystkim skutecznie i łagodnie usuwającym zaparcia.

DZIAŁANIE:

Babka Płesznik działa łagodnie, skutecznie i nieszkodliwie. Mechanizm działania usuwającego zaparcia łusek Babki Płesznik polega na pęcznieniu nasion w obecności wody i wydzielaniu znacznych ilości śluzu.
Dodatkowym korzystnym efektem jest przeciwzapalne działanie aukubiny zawartej w łuskach Babki Płesznik.

Korzyści dla organizmu:
Łagodzi zaparcia.
Usuwa toksyny z okrężnicy.
Redukuje czas przejścia stolca przez okrężnicę.
Łagodniejszy od wielu innych źródeł błonnika.
Nie uzależnia.
Oprócz wpływu na zdrowie układu trawiennego, potwierdzono zdolność łusek babki płesznik do obniżania poziomu cholesterolu na drodze pokarmowej i w związku z tym mogą być przydatne w dietetycznym zmniejszaniu ryzyka chorób układu krążenia.

STOSOWANIE:

2 kapsułki dziennie. Zapewnia kurację: 100 dni
Uwaga do dawkowania:
Konieczne jest popijanie każdej porcji zwiększoną ilością płynów, minimum (1 szklanka 250ml) np. woda, herbata, kefir, jogurt itp. Skutek następuje po kilku lub kilkunastu godzinach. Preparat można stosować przez dłuższy czas bez obawy niepożądanych następstw.

SKŁAD:

Dwie kapsułki zawierają:
Sproszkowany Błonnik z Łusek Babki Płesznik 1000 mcg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie