SOLGAR BŁONNIK Z ŁUSEK BABKI PŁESZNIK

SOLGAR BŁONNIK Z ŁUSEK BABKI PŁESZNIK

 • Cena od: 85
Oferty 1-3 ułożone według:
Efarm244.65/5251 opinii
SOLGAR Błonnik z łusek babki płesznik

SOLGAR Błonnik z łusek babki płesznik

Dostępność sprawdź w sklepie

85 zł

+ dostawa od 10 zł
 • 15 zł Przesyłka pocztowa
 • 17 zł Przesyłka priorytetowa
 • 23 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 10 zł Przesyłka pocztowa
 • 12 zł Przesyłka priorytetowa
 • 14,90 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 10 zł Przesyłka pocztowa
 • 12 zł Przesyłka priorytetowa
 • 14,90 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
Przejdź do sklepu

Efarm24

Informacje o produkcie

SOLGAR BŁONNIK Z ŁUSEK BABKI PŁESZNIK

Babka Płesznik to pospolita roślina, z której nasion otrzymuje się duże ilości błonnika pokarmowego (głównie rozpuszczalnego). W krajach Europy południowo-zachodniej Babka Płesznik jest stosowana, jako surowiec śluzowy o działaniu przeciwzapalnym, wykrztuśnym, a przede wszystkim skutecznie i łagodnie usuwającym zaparcia.DZIAŁANIE:Babka Płesznik działa łagodnie, skutecznie i nieszkodliwie. Mechanizm działania usuwającego zaparcia łusek Babki Płesznik polega na pęcznieniu nasion w obecności wody i wydzielaniu znacznych ilości śluzu.Dodatkowym korzystnym efektem jest przeciwzapalne działanie aukubiny zawartej w łuskach Babki Płesznik.Korzyści dla organizmu:Łagodzi zaparcia.Usuwa toksyny z okrężnicy.Redukuje czas przejścia stolca przez okrężnicę.Łagodniejszy od wielu innych źródeł błonnika.Nie uzależnia.Oprócz wpływu na zdrowie układu trawiennego, potwierdzono zdolność łusek babki płesznik do obniżania poziomu cholesterolu na drodze pokarmowej i w związku z tym mogą być przydatne w dietetycznym zmniejszaniu ryzyka chorób układu krążenia.STOSOWANIE:2 kapsułki dziennie. Zapewnia kurację: 100 dniUwaga do dawkowania:Konieczne jest popijanie każdej porcji zwiększoną ilością płynów, minimum (1 szklanka 250ml) np. woda, herbata, kefir, jogurt itp. Skutek następuje po kilku lub kilkunastu godzinach. Preparat można stosować przez dłuższy czas bez obawy niepożądanych następstw.SKŁAD:Dwie kapsułki zawierają:Sproszkowany Błonnik z Łusek Babki Płesznik 1000 mcg

Dane techniczne

Parametry
Postać kapsułki

Opisy produktu SOLGAR BŁONNIK Z ŁUSEK BABKI PŁESZNIK udostępniane przez sprzedawców

Efarm24: Opis SOLGAR Błonnik z łusek babki płesznik

SOLGAR Błonnik z łusek babki płesznikSOLGAR Błonnik z łusek babki płesznik 500mgSuplement dietyBabka Płesznik to pospolita roślina, z której nasion otrzymuje się duże ilo­ści błonnika pokarmowego (głównie nierozpuszczalnego). Farmakopea Polska III wydana w roku 1956 wprowadziła ten surowiec do zestawu le­ków roślinnych.

Praktycznie jednak Babka Płesznik nie doczekała się w Pol­sce szerokiego upowszechnienia i uznania, na jakie zasługuje.W krajach Europy południowo-zachodniej Babka Płesznik jest stosowa­na, jako surowiec śluzowy o działaniu przeciwzapalnym, wykrztuśnym, a przede wszystkim skutecznie i łagodnie usuwającym zaparcia.

Zalecany jest osobom starszym, kobietom ciężarnym, a także dzieciom. Babka Płesz­nik działa łagodnie, skutecznie i nieszkodliwie.Mechanizm działania usuwającego zaparcia poprzez łuski Babki Płesznik polega na pęcznieniu nasion w obecności wody i wydzielaniu znacznych ilości śluzu.

Doświadczenia wykazały, że zawartość śluzu w łuskach wy­nosi ok. 10-15%. Obecność wody pozwala na zwiększenie objętości łusek nawet do 20 razy. Zażycie łusek Babki Płesznik powoduje więc zwiększe­nie objętości łusek w jelitach, co pobudza perystaltykę, a śluzowata konsy­stencja ułatwia wydalanie mas kałowych.

Mechanizm ten jest bardzo sku­teczny i nie prowadzi do przyzwyczajenia.Dodatkowym korzystnym efektem jest przeciwzapalne działanie aukubiny zawartej w łuskach Babki Płesznik. Ponadto w surowcu tym wykryto enzy­my: inwentynę oraz emulsynę, białko, skrobię, 3% tłustego oleju, a także nieco związków o charakt

apteka sawa: Opis SOLGAR Błonnik z łusek babki płesznik 200 kaps.

SOLGAR Błonnik z łusek babki płesznik Babka Płesznik to pospolita roślina, z której nasion otrzymuje się duże ilości błonnika pokarmowego (głównie nierozpuszczalnego). W krajach Europy południowo-zachodniej Babka Płesznik jest stosowana, jako surowiec śluzowy o działaniu przeciwzapalnym, wykrztuśnym, a przede wszystkim skutecznie i łagodnie usuwającym zaparcia.

Zalecany jest osobą starszym, kobietą ciężarnym a także dzieciom. Babka Płesznik działa łagodnie, skutecznie i nieszkodliwie. Mechanizm działania usuwającego zaparcia łusek Babki Płesznik polega na pęcznieniu nasion w obecności wody i wydzielaniu znacznych ilości śluzu.

Doświadczenia wykazały, że zawartość śluzu w łuskach wynosi ok. 10-15%. Obecność wody pozwala na zwiększenie objętości łusek nawet do 20 razy. Zażycie łusek Babki Płesznik powoduje, więc zwiększenie objętości łusek w jelitach, co pobudza perystaltykę, a śluzowata konsystencja ułatwia wydalanie mas kałowych.

Mechanizm ten jest bardzo skuteczny i nie prowadzi do przyzwyczajenia. Dodatkowym korzystnym efektem jest przeciwzapalne działanie aukubiny zawartej w łuskach Babki Płesznik. Dwie kapsułki zawierają: Sproszkowany Błonnik z Łusek Babki Płesznik 1000 mg Naturalne substancje pomocnicze: Otoczka kapsułki roślinnej (hydroksypropylometyloceluloza) Substancja Przeciwzbrylająca: roślinny stearynian magnezu Wskazania podstawowe: Łagodzi zaparcia Usuwa toksyny z okrężnicy Reguluje pracę jelit Sprzyja rozwojowi korzystnej flory bakteryjnej Zespół jelita drażliwego Wskazania dodatkowe: Podwyższony poziom cholesterolu Podwyższony poziom glukozy Biegunki Uchyłkowatość jelita grubego Dawkowanie: 2 kapsułki dziennie Uwaga do dawkowania! Konieczne jest popijanie każdej porcji zwiększoną ilością płynów, minimum (1 szklanka 250ml ) np.

woda, herbata, kefir, jogurt itp. Skutek następuje po kilku lub kilkunastu godzinach. Preparat można stosować przez dłuższy czas bez obawy niepożądanych następstw. Produkt nie zawiera: cukru, soli, skrobi, kukurydzy, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.

Odpowiedni dla wegetarian.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie