SOLGAR DHA dla dzieci (Mądre rybki), 90 kapsułek

SOLGAR DHA dla dzieci (Mądre rybki), 90 kapsułek

  • Cena od: 117
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

SOLGAR DHA dla dzieci (Mądre rybki), 90 kapsułek

Jest głównym tłuszczem strukturalnym w mózgu i oczach. Wiele badań potwierdza znaczenie odpowiedniego spożycia DHA w diecie i jego szczególną przydatność dla dzieci.SKŁAD:Dwie żelki zawierają:Składniki aktywne:Oczyszczony olej z tuńczyka BioPure DHA: 1100 mgzawiera olej z ryb omega-3DHA (kwas dokozaheksaenowy) 200 mgEPA (kwas eikozapentaenowy) 48 mgStosowanie:2 żelki dziennieOpakowanie 90 żelek zapewnia kurację na 45 dni.Żelki do żucia zawierają lekki i naturalny aromat owocowy, który przypadnie do gustu zarówno osobom dorosłych jak i dzieciom.Ponadto dzięki wysokiej jakości oleju zapobiega się nieprzyjemnemu refluksowi.

SOLGAR DHA dla dzieci (Mądre rybki), 90 kapsułek

Wiele badań potwierdza znaczenie odpowiedniego spożycia DHA w diecie i jego szczególną przydatność dla dzieci.SKŁAD:Dwie żelki zawierają:Składniki aktywne:Oczyszczony olej z tuńczyka BioPure DHA: 1100 mgzawiera olej z ryb omega-3DHA (kwas dokozaheksaenowy) 200 mgEPA (kwas eikozapentaenowy) 48 mgStosowanie:2 żelki dziennieOpakowanie 90 żelek zapewnia kurację na 45 dni.Żelki do żucia zawierają lekki i naturalny aromat owocowy, który przypadnie do gustu zarówno osobom dorosłych jak i dzieciom.Ponadto dzięki wysokiej jakości oleju zapobiega się nieprzyjemnemu refluksowi.

DZIAŁANIE:Jedna kapsułka DHA dla dzieci zawiera 100 mg kwasu dokozaheksaenowego. Wspaniały, naturalny smak owocowy. Ultraczysty, ekstrahowany na zimno i wysoce stabilny kwas dokozaheksaenowy. Produkt ten nie zawiera cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, glutenu ani produktów mlecznych.Kwas dokozaheksaenowy (DHA) jest kwasem tłuszczowym omega-3, który występuje w całym organizmie. Jest głównym tłuszczem strukturalnym w mózgu i oczach.

Dobre odżywianie nie musi być wcale nudne! Chodzi tylko o to, aby podać dzieciom pożywne jedzenie w wesoły i atrakcyjny sposób.DZIAŁANIE:Jedna kapsułka DHA dla dzieci zawiera 100 mg kwasu dokozaheksaenowego. Wspaniały, naturalny smak owocowy. Ultraczysty, ekstrahowany na zimno i wysoce stabilny kwas dokozaheksaenowy. Produkt ten nie zawiera cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, glutenu ani produktów mlecznych.Kwas dokozaheksaenowy (DHA) jest kwasem tłuszczowym omega-3, który występuje w całym organizmie.

Dobre odżywianie nie musi być wcale nudne! Chodzi tylko o to, aby podać dzieciom pożywne jedzenie w wesoły i atrakcyjny sposób.

Dane techniczne

Parametry
Postać żelki

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie