SOLGAR DHA dla dzieci (Mądre rybki), 90 kapsułek

SOLGAR DHA dla dzieci (Mądre rybki), 90 kapsułek

 • Cena od: 117
Oferty 1-2 ułożone według:
Efarm244.65/5249 opinii
SOLGAR DHA dla dzieci -Mądre Rybki 90 żelek

SOLGAR DHA dla dzieci -Mądre Rybki 90 żelek

Dostępność sprawdź w sklepie

117 zł

+ dostawa od 10 zł
 • 15 zł Przesyłka pocztowa
 • 17 zł Przesyłka priorytetowa
 • 23 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 10 zł Przesyłka pocztowa
 • 12 zł Przesyłka priorytetowa
 • 14,90 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 10 zł Przesyłka pocztowa
 • 12 zł Przesyłka priorytetowa
 • 14,90 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
Przejdź do sklepu

Efarm24

Informacje o produkcie

SOLGAR DHA dla dzieci (Mądre rybki), 90 kapsułek

Jest głównym tłuszczem strukturalnym w mózgu i oczach. Wiele badań potwierdza znaczenie odpowiedniego spożycia DHA w diecie i jego szczególną przydatność dla dzieci.SKŁAD:Dwie żelki zawierają:Składniki aktywne:Oczyszczony olej z tuńczyka BioPure DHA: 1100 mgzawiera olej z ryb omega-3DHA (kwas dokozaheksaenowy) 200 mgEPA (kwas eikozapentaenowy) 48 mgStosowanie:2 żelki dziennieOpakowanie 90 żelek zapewnia kurację na 45 dni.Żelki do żucia zawierają lekki i naturalny aromat owocowy, który przypadnie do gustu zarówno osobom dorosłych jak i dzieciom.Ponadto dzięki wysokiej jakości oleju zapobiega się nieprzyjemnemu refluksowi.

SOLGAR DHA dla dzieci (Mądre rybki), 90 kapsułek

Wiele badań potwierdza znaczenie odpowiedniego spożycia DHA w diecie i jego szczególną przydatność dla dzieci.SKŁAD:Dwie żelki zawierają:Składniki aktywne:Oczyszczony olej z tuńczyka BioPure DHA: 1100 mgzawiera olej z ryb omega-3DHA (kwas dokozaheksaenowy) 200 mgEPA (kwas eikozapentaenowy) 48 mgStosowanie:2 żelki dziennieOpakowanie 90 żelek zapewnia kurację na 45 dni.Żelki do żucia zawierają lekki i naturalny aromat owocowy, który przypadnie do gustu zarówno osobom dorosłych jak i dzieciom.Ponadto dzięki wysokiej jakości oleju zapobiega się nieprzyjemnemu refluksowi.

DZIAŁANIE:Jedna kapsułka DHA dla dzieci zawiera 100 mg kwasu dokozaheksaenowego. Wspaniały, naturalny smak owocowy. Ultraczysty, ekstrahowany na zimno i wysoce stabilny kwas dokozaheksaenowy. Produkt ten nie zawiera cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, glutenu ani produktów mlecznych.Kwas dokozaheksaenowy (DHA) jest kwasem tłuszczowym omega-3, który występuje w całym organizmie. Jest głównym tłuszczem strukturalnym w mózgu i oczach.

Dobre odżywianie nie musi być wcale nudne! Chodzi tylko o to, aby podać dzieciom pożywne jedzenie w wesoły i atrakcyjny sposób.DZIAŁANIE:Jedna kapsułka DHA dla dzieci zawiera 100 mg kwasu dokozaheksaenowego. Wspaniały, naturalny smak owocowy. Ultraczysty, ekstrahowany na zimno i wysoce stabilny kwas dokozaheksaenowy. Produkt ten nie zawiera cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, glutenu ani produktów mlecznych.Kwas dokozaheksaenowy (DHA) jest kwasem tłuszczowym omega-3, który występuje w całym organizmie.

Dobre odżywianie nie musi być wcale nudne! Chodzi tylko o to, aby podać dzieciom pożywne jedzenie w wesoły i atrakcyjny sposób.

Dane techniczne

Parametry
Postać żelki

Opisy produktu SOLGAR DHA dla dzieci (Mądre rybki), 90 kapsułek udostępniane przez sprzedawców

Efarm24: Opis SOLGAR DHA dla dzieci -Mądre Rybki 90 żelek

SOLGAR DHA dla dzieci -Mądre Rybki 90 żelekSOLGAR DHA dla dzieci -Mądre Rybki 90 żelekJedna żelka DHA dla dzieci zawiera 100 mg kwasu dokozaheksaenowe­go. Wspaniały, naturalny smak owocowy (bez posmaku ryb). Ultraczysty, ekstrahowany na zimno i wysoce stabilny kwas dokozaheksaenowy.

Sło­dzony przyjaznym dla zębów i naturalnym ksylitolem. POLUBIĄ JE DZIE­CI I DOROŚLI!Co to jest DHA? Kwas dokozaheksaenowy (DHA) jest kwasem tłusz­czowym Omega-3, który występuje w całym organizmie. Jest głównym tłuszczem strukturalnym w mózgu i oczach.

Wiele badań potwierdza zna­czenie odpowiedniego spożycia DHA w diecie i jego szczególną przydat­ność dla dzieci.Nie każdy DHA jest taki sam. Na rynku dostępnych jest wiele pro­duktów DHA. Jednak różnią się one pod względem czystości, stabilności i jakości.

Firma Solgar oferuje DHA tej samej niezrównanej jakości, jakiej oczekuje się od wszystkich naszych produktów od 1947 r.DHA do żucia firmy Solgar jest… ultraczysty. Olej rybi stosowa­ny w produktach firmy Solgar pochodzi z tuńczyków łowionych na czy­stych wodach Oceanu Indyjskiego, a dzięki stosowanemu sposobowi eks­trakcji eliminujemy wszelkie substancje zanieczyszczające.

Jest poddawa­ny łagodnemu procesowi oczyszczania, który zachowuje naturalną po­stać tego oleju.Ekstrakcja na zimno. Olej firmy Solgar jest ekstrahowany w środowisku o kontrolowanej temperaturze, co zmniejsza ryzyko utlenienia oraz minimali­zuje zapach i smak ryby.Wysoka stabilność.

Dzięki stosowanemu w firmie Solgar unikalnemu pro­cesowi ekstrakcji olej jest bardzo stabilny i ma dokładnie bursztynowy kolor.Kontrola jakości. Każda partia żelków jest poddawana rygorystycz­nym testom na zawartość substancji zanieczyszczających i metali ciężkich.Owocowy smak. Żelki do żucia zawierają lekki i naturalny aromat owo­cowy.

Ponadto dzięki wysokiej jakości oleju zapobiega się nieprzyjemne­mu refluksowi. Dobre odżywianie nie musi być wcale nudne! Chodzi tylko o to, aby podać dzieciom pożywne jedzenie w wesoły i atrakcyjny sposób.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie