SOLGAR Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie tab

SOLGAR Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie tab

  • Cena od: 62
Oferty 1-2 ułożone według:

Informacje o produkcie

SOLGAR Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie tab

Działanie:Jedyny preparat, który zawiera wszystkie potrzebne komórkom składniki do budowy włosów, skóry i paznokci, począwszy od MSM przez naturalną witaminę C, krzem (z alg), cynk (cytrynian), miedź (glicynian) i dwa aminokwasy w wolnej formie: L-Lizyna i L-Prolina.Preparat zawiera wszystkie składniki, które organizm wykorzystuje do bu­dowy kolagenu i keratyny, fundamentalnych składników włosów, skóry i pa­znokci. Zawarta w preparacie organiczna postać siarki MSM pozyskiwana jest z sosny. MSM jest bazą dla budowy kolagenu i keratyny. Źródłem krzemu w preparacie są oceaniczne algi, jest to najlepsze znane źródło krzemu. Witamina C występuje w postaci naturalnej.To wszystko sprawia, iż pierwsze rezultaty są już widoczne w ciągu pierwszego tygodnia stosowania (przy dawkowaniu 2 tabletek dziennie).Skład:Jedna tabletka zawiera: Składniki aktywne:MSM (metylosulfonylometan)500 mgKrzem (krzemionka, proszek z czerwonych alg (L.cordlioides)75 mgWitamina C (kwas l-askorbionwy)60 mgL-lizyna (L-lizyna HCl)25 mgL-Prolina25 mgCynk (cytrynian cynku)7.5 mgMiedź (glicynian miedzi)1 mDodatkowe informacje: wegetariański bezglutenowy bez składników mlecznych koszerny

Dane techniczne

Parametry
Postać tabletki

Opisy produktu SOLGAR Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie tab udostępniane przez sprzedawców

apteka sawa: Opis SOLGAR Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie 60 tabl.

SOLGAR Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie Preparat zawiera wszystkie składniki, które organizm wykorzystuje do budowy kolagenu i keratyny, fundamentalnych składników włosów, skóry i paznokci. Zawarta w preparacie organiczna postać siarki MSM pozyskiwana jest z sosny.

MSM jest bazą dla budowy kolagenu i keratyny. Źródłem krzemu w preparacie są oceaniczne algi, jest to najlepsze znane źródło krzemu. Witamina C występująca w postaci naturalnej. Aminokwasy (lizyna i prolina) oferowane są w preparacie w postaci wolnej (wchłaniają się bez konieczności trawienia).

Ochronny dla skóry i włosów cynk dostarczany jest z organicznego cytrynianu zapewniającego lepszą wchłanialność. Łatwo przyswajalna miedź decydująca o pigmentacji i sprężystości skóry to glicynian miedzi. Naturalnie wysoka przyswajalność wszystkich składników oraz odpowiedni ich poziom zapewnia zaskakująco szybko poprawę stanu i wyglądu włosów, skóry i paznokci.

Jedna tabletka zawiera: MSM (metylosulfonylometan) 500 mg Krzem krzemionka, proszek z czerwonych alg (L.cordlioides) 75 mg Witamina C (kwas l-askorbionwy) 60 mg L-Lizyna (L-Lizyna Hcl)25 mg L-Prolina 25 mg Cynk (cytrynian cynku) 7,5 mg Miedź (glicynian miedzi)1 mg Naturalne substancje pomocnicze: Substancja Wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna Substancje Przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, roślinny kwas stearynowy, roślinny stearynian magnezu Substancja Poślizgowa: hydroksypropylometyloceluloza, Glicerol, Guma roślinna Wskazania podstawowe: Odbudowa kolagenu i keratyny wewnątrz organizmu Poprawa osłabionej struktury paznokci Zwiększenie elastyczności, wzmocnienie i pogrubienie struktury skóry Wzmocnienie cebulek włosowych Wskazania dodatkowe: Pomocniczo w leczeniu trądziku Dawkowanie: 1 do 2 tabletek dziennie u większości osób przy dawce 2 tabletek dziennie jest już zauważalna po tygodniu stosowania Produkt nie zawiera: cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.

Odpowiedni dla wegetarian.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie