Menu

Kaspian

Cechy produktu

  • Producent Black Red White 

Opis

System Kaspian to umiejętne połączenie innowacyjności z ergonomicznymi rozwiązaniami i elementami nawiązującymi swoim wyglądem do stylu organicznego. Postępowy wygląd gwarantują przeszklone i bezuchwytowe fronty.

Wysokiej jakości zawiasy umożliwiają trzypłaszczyznową regulację frontów i gwarantują ich płynne działanie. Cztery praktyczne półki doskonale sprawdzą się, jako miejsce do wyróżnionia elementów dekoracyjnych.

Dwie szuflady w dolnej części mebla powiększają jego funkcjonalność – możesz w nich przechowywać osobiste drobiazgi. - Fronty mebla stworzone zostały ze szkła hartowanego. W sytuacji ewentualnego rozbicia kawałki szkła posiadają tępo zakończone obrzeża, dzięki czemu istotnie maleje ryzyko skaleczenia.

zobacz, jak prosto samodzielnie zmontujesz swoją witrynę! Obejrzyj filmik instruktażowy, który krok po kroku poprowadzi Cię przez wszystkie etapy konstrukcji - http://www.brw.com.pl/aktualnosci-i-multimedia/filmy-instruktazowe/.

Witryna Kaspian spełni oczekiwania w salonie lub jadalni i będzie perfekcyjnym uzupełnieniem aranżacji wnętrza urządzonego za pomocą mebli z linii Kaspian.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.