Menu

Wizytownik 64 dwuklatkowy 610 brąz ANTRA

Cechy produktu

  • Producent Antra 

Opis

wizytownik ze skóry naturalnej, dwuklatkowy, na 64 wizytówki, kolor: brąz

Wizytownik ze skóry naturalnej to artykuł najwyższej jakości. Każdy przedsiębiorca, biznesmen powinien mieć przynajmniej jeden skórzany wizytownik do własnej dyspozycji. Spotkania biznesowe to nieodłączny komponent obracania się w świecie biznesu. Niektórzy z pracowników na wysokich stanowiskach i wspomniani wcześniej biznesmeni uczęszczają na nie choćby kilka razy w tygodniu. Co to oznacza Dużą liczba stresu i obowiązków Dla niektórych pewnie tak jednak skórzane wizytowniki mogą pomóc w uporządkowaniu niezwykle wyraźnych elementów każdego spotkania – wymienianych wizytówek.

Wizytówki nie pełnią jedynie roli miłego podarunku i dopełnienia oficjalnej ceremonii. Mając je pod ręką, zawsze wiemy, jak najszybciej skontaktować się z danym klientem lub współpracownikiem czy partnerem. Dzięki wizytówkom wyszukamy potrzebną w określonym momencie kartą z danymi o firmie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.