Menu

Gillette Venus Embrace zapasowe ostrza 4 szt. (Spare Blades)

Cechy produktu

  • Producent Gillette 

Opis

Properties 5 ostrzy dostosowujących się do kształtów ciała, aby wyłapać praktycznie każdy włosekSpektakularnie gładka skóraOdkryj niezwykłą gładkość, której nie można się oprzećPasek nawilżający dla lepszego poślizguSmukła rączka z miękka wstawkąWszystkie wymienne ostrza Venus pasują do wszystkich rączek Venus, za wyjątkiem Simply VenusDłużej utrzymująca się gładkość ( w porównaniu z konwencjonalną maszynką Venus z 3 ostrzami) Storage and use rodzaj przechowywaniaTypPrzechowywać w temperaturze otoczeniaPrzygotowanie i stosowanieŁatwe do wymienienia ostrza.

Wymień je, kiedy się stępią lub gdy zużyją się paski żelowe. Najlepiej korzystaj z uchwytu na maszynkę pod prysznicem, żeby mogła naturalnie schnąć, gdy jej nie używasz. Dla najlepszych rezultatów używać z maszynką do golenia dla pań Venus Embrace i żelem do golenia Satin Care Detailed Data Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwaChronić przed dziećmi....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.