Menu

Bosch IXO

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Napięcie zasilania 3.6 V
  • Maksymalna prędkość obrotowa 180 obr/min
  • Maksymalny moment obrotowy 3 Nm
  • Obroty prawo/lewo tak 

Opis

Piąta generacja cieszącego się popularnością elektronarzędzia. Ze względu na użyteczną konstrukcję i niewielki format wkrętarka akumulatorowa IXO jest niezwykle praktyczna. Zintegrowany przełącznik kierunku obrotów i wskaźnik stanu akumulatora intuicyjną pracę.

Miękka okładzina Softgrip zapewnia pewniejszy chwyt i lepszą kontrolę. Dzięki zastosowaniu technologii litowo-jonowej akumulator 3.6 V o pojemności 1.5 Ah nie wykazuje efektu pamięci i nie ulega samorozładowaniu, dzięki temu wkrętarka akumulatorowa jest zawsze gotowa do użycia.

Ładowanie akumulatora jest proste i prędkie, ponieważ odbywa się za pomocą charakterystycznego złącza Micro USB. Koncepcja oświetlenia PowerLight LED zagwarantuje stosowne oświetlenie ciemnych zakamarków. Główne atrybuty produktu - udoskonalone, poręczne wzornictwo – umożliwia dostosowanie komfortowej pozycji pracy, - Nowa koncepcja oświetlenia Power – do wyboru światło punktowe i rozproszone, - Z ładowarką wyekwipowaną w złącze Micro USB do szybkiego ładowania.

- Na wyposażeniu jest 10 charakterystycznych końcówek wkręcających. Pozostałe atuty produktu - Bez efektu pamięci i samorozładowania: za każdym razem gotowa do pracy dzięki technice litowo-jonowej, - automatyczna blokada wrzeciona do ręcznego wkręcania albo wykręcania wkrętów, - intuicyjna koncepcja obsługi, - Dioda LED wskazuje stan naładowania akumulatora.

Funkcje - 3.6 V, - technologia litowo-jonowa, - System elektronicznej ochrony ogniw Bosch ECP (Electronic Cell Protection), - użycie: wkręcanie, - Miękka rękojeść Softgrip, - Zintegrowana dioda świecąca, - Obroty w prawo/lewo, - Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora.

informacje technologiczne objętość akumulatora: 1.5 Ah, Czas ładowania: 3 h, Uchwyty wiertarskie: Magnetyczny uchwyt na końcówki z chwytem sześciokątnym, Maks. Średnica śrub: 5 mm....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.