Menu

Bosch PSR 1800 LI-2

Cechy produktu

  • Producent Bosch 

Opis

Wiertarko-wkrętarka PSR 1800 LI-2 akumulatorowa 18 V, marki Bosch.Kompaktowe narzędzie do bezprzewodowego wkręcania i wiercenia.Dwubiegowa przekładnia planetarna z nowoczesnym, elektronicznym wyborem momentu obrotowego PowerControl gwarantuje stosowne przeniesienie energii do każdego z zastosowań.Regulacja momentu obrotowego z 20 stopniami nastawiania wkręcania i trybem wiercenia, przełącznik lewo-prawo, system Bosch Electronic idealny rezultat pracy.wbudowana dioda świecąca PowerLight, szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 10 mm z blokadą Auto Lock i miękka rękojeść Softgrip udoskonalają funkcjonalność, gwarantując komfort używania.W komplecie: 2 akumulatory litowo-jonowe z systemem Electronic Cell Protection (ECP) i inteligentnym, 3-stopniowym wskaźnikiem stanu naładowania, a także ładowarka z systemem Turbo Power, sterowana mikroprocesorem, a także walizka i dwustronna końcówka wkrętakowa.*Gwarancja obowiązuje po rejestracji produkowanej przez użytkownika końcowego na stronie internetowej www.mybosch-tools.com.Do rejestracji konieczny jest dowód zakupu, a także numery seryjne z zakupionego urządzenia.Gwarancją nie jest objęty asortyment osprzętu do elektronarzędzi jako produkty zużywające się.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.