Menu

Lampka LED Legrand Niloe 665090 do funkcji podświetlenia

Cechy produktu

  • Producent Legrand 

Opis

Lampka LED Legrand Niloe 665090 do funkcji podświetlenia Osprzęt Niloe to konwencjonalne łączniki, gniazda w kolorach białym oraz kremowym i ramki w sześciu lubianych kolorach: białym, kremowym, popielatym, czerwonym, aluminium i grafit.

W ofercie znajdują się na dodatek mechanizmy łączników wykonane w technologii radiowej ZigBee umożliwiające rozbudowę istniejącej instalacji o funkcje automatyki domowej bez konieczności kucia ścian. Łączniki Gniazda Wykończenia montowane bezkoniecznościużywania narzędzi świeże pazurki gwarantują pewność mocowaniaŁatwy i szybki montaż samoczynne zaciski mechanizmuSzerokie klawisze dla łatwiejszej obsługiSztywny plastikowy izolowany uchwyt montażowy Gniazda gotowe do połączenia przewodów: otwartezaciski śrubowe Ochrona IP2Xgwarantuje bezpieczną instalację Łączniki mogą posiadać dodatkową funkcję podświetlaniapoprzez dodanie lampki LED.

Światło jest widoczneprzez charakterystyczne klawisze System przesłon we wszelkich gniazdkach

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.