Manu

Calvin Klein Euphoria Woman 100ml EdT

Cechy produktu

  • Producent Calvin Klein 
  • Pojemność 100 ml

Opis

Producent: Calvin Klein Przeznaczenie: Dla kobiet Rodzaj: Woda toaletowa Pojemność: 100 ml Rodzaj opakowania: Unbox w opakowaniu zastępczym, brak zatyczki Premiera: 2006 Nuty zapachoweNuty głowy: kumkwat, zielone nuty, nuta rosy, owoc granatu.Nuty serca: orchidea, kwiat lotosu, różowa piwonia.Baza: nuty drzewne, biała ambra, zmrożone, świetliste piżmo.Calvin Klein stworzył nowy zapach Euphoria Blossom, który jest świeżą, lekką i przede wszystkim bardziej kwiatową reinterpretacją Euphorii z 2005 r.

Biała orchidea ze swą delikatnością i kruchą świeżością zastępuje czarną i staje się główną bohaterką nowego zapachu. Jak cenny kwiat, którego kielich rozchyla swe płatki, jeden po drugim, Euphoria Blossom zachwyca bujnością kwiatowych woni, których blask i musująca świeżość urzeka zmysły.

To delikatna i kusząca esencja kwiatów i cytrusów, które podkreślają cudowny akord orchidei w nucie serca. Dzięki mniejszej intensywności słodyczy zdecydowanie lepiej wyczuwalny jest akcent zieleni i porannej rosy, co sprawia iż Euphoria Blossom jest zapachem prostszym, lżejszym, wyjątkowo świeżym, kwiatowym.

Polecamy na wiosenne dni.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie