Menu

Marc Jacobs Dot Woman 100ml EdP

Cechy produktu

  • Producent Marc Jacobs 
  • Pojemność 100 ml

Opis

perfumy Marc Jacobs MARC JACOBS to amerykański projektant mody, który urodził się w Nowym Jorku w 1963 roku. Po ukończeniu prestiżowej Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w 1981 roku, studiował w znanej Parsons School of Design.

niedługo po ukończeniu studiów postanowił zaufać swemu talentowi i założyć producenta projektującą odzież wraz z partnerem Robertem Duffym. Na początku roku 1987, w wieku 24 lat, pozostał najmłodszym kreatorem mody, który otrzymał nominację do najwyższego odznaczenia: The Council of Fashion Designers of America (CFDA).

W kwietniu 1994 roku Jacobs pokazał swoją linię comeback, wspierany m.in. Przez Lindę Evangelistę i Naomi Campbell, które wzięły udział w jego show za darmo.Marc Jacobs ma reputację wyczucia trendów, kreowania luksusu i nienagannej formy.

za każdym razem poszukuje wyzwań i ujścia dla swoich twórczych talentów, które tworzą niepowtarzalny fason importowany ponadto do świata aromatów. Jak mówi projektant: "aromat, podobnie jak moda, poświęcona jest wyrażaniu, silnego osobistego stylu".

Marc Jacobs perfumy utrzymane są w finezyjnej, wytwornej, sentymentalnej stylistyce oszałamiających niuansów kwiatowych.perfumy Marc Jacobs to pełne pozytywnych emocji celebrowanie chwili, taniec w deszczu, relaks na łonie natury, wzajemna czułość, zaufanie własnej wyobraźni i zatracenie się w bezkresnej przyjemności.

perfumy Marc Jacobs są wyprodukowane dla młodych, ambitnych osób osiągających satysfakcję z pełnym luzem i swobodą życiową. Rozkochani w lekkości, zwiewności, wysublimowanej łagodności oraz nasyconej ekspresją radości z całą pewnością odnajdą serce swej osobowości w kompilacjach tego istotnie utalentowanego projektanta.

Copyright © E-Glamour.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.