Moje konto  ▾

Graphite 59G607

Producent GraphiteMoc 1500Pojemność zbiornika 30 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

4 oferty z 4 sklepów internetowych

NEXTERIO

Odkurzacz przemysłowy 59G607 1500W Graphite

✓  Dostępny w 3-7 dni

394

Przejdź do sklepu ▸ NEXTERIO

TECHNOLAND P.O.B

★★★★★
383 opinie

59G607 Odkurzacz warsztatowy 1500W GRAPHITE

59G607 Odkurzacz warsztatowy 1500W GRAPHITE

… Odkurzacz warsztatowy 1500W GRAPHITE Charakterystyka produktu: Odkurzacz przeznaczony do pracy na sucho i mokro. Zbiornik wykonany ze stali nierdzewnej INOX. 3-pozycyjny włącznik: funkcja odkurzacza/wyłączony/sterowanie włącznikiem elektronarzędzia .Gniazdo przyłączeniowe dla elektronarzędzi. Dużej średnicy tylne kłka jezdne. Funkcja nadmuchu . Metalowa rura teleskopowa. Pływakowy zawr …

✓  Dostępny od ręki

399

Przejdź do sklepu ▸ TECHNOLAND P.O.B

majsterkowanie.eu

brak opinii

Odkurzacz warsztatowy 59G607 1500W Graphite

Odkurzacz warsztatowy 59G607 1500W Graphite

… Moc znamionowa: 1500 W Maks. moc odbiornika: 2000 W Zasilanie 230V~50Hz Wysokość: 640 mm Średnica zewnętrzna: 340 mm Pojemność całkowita zbiornika: 30 l Pojemność użytkowa zbiornika: 22 l Średnica końcówki węża ssącego: 35 mm Moc ssąca: 18 kPa Stopień ochrony: IPX4 Wymiary dł. x szer. x wys.: 380 x 380 x 560 mm Długość przewodu zasilającego: 4 m Masa: 8,5 kg * odkurzacz przeznaczony …

✓  Dostępny od ręki

465

Przejdź do sklepu ▸ majsterkowanie.eu

tomax.pl

8 opinii

Odkurzacz warsztatowy 59G607 1500W Graphite

Odkurzacz warsztatowy 59G607 1500W Graphite

* odkurzacz przeznaczony do pracy na sucho i mokro??* zbiornik wykonany ze stali nierdzewnej INOX??* 3-pozycyjny włącznik: funkcja odkurzacza/wyłączony/sterowanie włącznikiem elektronarzędzia??* gniazdo przyłączeniowe dla elektronarzędzi??* dużej średnicy tylne kółka jezdne

Dostępność sprawdź w sklepie →

465

Przejdź do sklepu ▸ tomax.pl

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentGraphite
Moc1500
Pojemność zbiornika30

Utrzymanie porządku w miejscu pracy czy wypoczynku to ważna sprawa. Zwykły, domowy odkurzacz może Ci do tego nie wystarczyć. Mocny odkurzacz przemysłowy Graphite 59G607 daje Ci możliwości, których nie oferują zwykłe odkurzacze.

Wprowadzenie

Odkurzacze przemysłowe różnią się wyposażeniem od tych domowych. Głównie dlatego, że ich przeznaczenie jest inne. Delikatne plastikowe dokładki i końcówki niezbyt długo wytrzymałyby przy intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach. Dlatego w zestawie z odkurzaczem przemysłowym otrzymamy mniej - ale za to solidniejszych dodatków. Wiele urządzeń tego typu może pracować zarówno na sucho jak i mokro. Wszystko zależy od konkretnego modelu odkurzacza. Jeśli urządzenie może zasysać tylko suche zanieczyszczenia, to oczywiście praca na mokrych czy namoczonych powierzchniach nie wchodzi w grę. Grozi to zapchaniem filtrów bądź zalaniem elektryki kompletnie niszcząc sprzęt. Jeśli jednak nasz odkurzacz będzie posiadał obie funkcjonalności, możemy nim wciągać nie tylko wodę, ale i inne zabrudzenia płynne. Tutaj także istnieje rozróżnienie, polegające na ilości filtrów jakie możemy znaleźć w urządzeniach. Niektóre trzeba specjalnie przygotować pod pracę z płynami, innych nie. W takich odkurzaczach znajdziemy też nowoczesne filtry HEPA i inne.

Specyfikacja i porady

Odkurzacze przemysłowe znajdą zastosowanie we wszelakich zakładach produkcyjnych i biurach. Przydają się w zakładach tworzących na przykład meble czy stolarkę okienną. Urządzenia te znajdą również zastosowanie na różnego typu budowach. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie odkurzacza powinniśmy pomyśleć, do jakich prac będzie ten sprzęt potrzebny. To kluczowe ponieważ zupełnie innego rodzaju odkurzacza będziemy potrzebować do usuwania zanieczyszczeń suchych, a innego do mokrych. Trzeba też zwrócić uwagę na przewidywany, przybliżony czas pracy i typ zanieczyszczeń. Do tej cechy dobieramy siłę pracy danego urządzenia. Na rynku odstępne są modele odkurzaczy przemysłowych, które wyjściowo są już wyposażone w kilkustopniowy system filtracyjny. Mają one także wejście, umożliwiające podłączanie innych elektronarzędzi. Można czasem spotkać się z opcją samooczyszczającego się filtra, co jest niebywałą wygodą. Taka funkcja przyda się w szczególności tam, gdzie odbywają się wielogodzinne prace z dużą ilością zanieczyszczeń i gdzie wykonywanie przerw służących do wymiany filtra, mogłoby powodować utrudnienia w pracy. Ważną częścią przemysłowego odkurzacza jest jego silnik. Powinien on być o wiele silniejszy i mocniejszy od wszystkich tych, jakie montowane są w odkurzaczach domowych. Moc odkurzacza przemysłowego powinna zawierać się w przedziale od 2000 do 4000 W. Przy zakupie takiego sprzętu sprawdźmy też, jak głośno pracuje jego silnik i jak pole pracy odkurzacza. Urządzenie Graphite 59G607 dysponuje mocą 1500 W. Równie ważną cechą przemysłowego odkurzacza, jaką powinniśmy wziąć pod uwagę przy zakupie, jest wielkość jego pojemnika. W niektórych typach odkurzaczy znajdziemy bardzo duże pojemniki, mające nawet 60-70 litrów pojemności. Jeśli możemy, sprawdźmy z jakich materiałów wykonany jest zbiornik. Powinien być on mocny i odporny na zniszczenie czy przedziurawienie. Opisywany przykładowy odkurzacz Graphite, cechuje się zbiornikiem o pojemności około l. Wartość ta powinna wystarczyć do komfortowej pracy, bez ciągłego opróżniania.

Marka i gwarancja

Gdy kupujemy odkurzacz przemysłowy, warto wybrać model sprawdzonej marki, który nie tylko zapewni dobrą pracę, ale także - w razie potrzeby - będzie mógł być odpowiednio serwisowany. Kompleksowa gwarancja, którą dają producenci takich urządzeń, a także rozbudowana sieć serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych, pozwala mieć pewność, że sprzęt będzie odpowiednio serwisowany. Markowe urządzenie może być droższe w zakupie, niemniej wydatek ten zwróci nam się dość szybko. Często też możemy trafić na różnego rodzaju promocje, które spowodują jeszcze większą opłacalność zakupu.

Akcesoria i podsumowanie

W zestawie, przy odkurzaczach przemysłowych znajdziemy podstawowe akcesoria ułatwiające pracę. Są to różnego rodzaju precyzyjne końcówki i inne nakładki. Zwykle w zestawie znajduje się dysza wąska do czyszczenia spoin, szczotka do podłogi ze zmiennym kątem nachylenia, rura teleskopowa, końcówki ssące. Niektóre modele posiadają także system ochrony przed przeciążeniem podczas włączania. Wybierając tego typu urządzenie powinniśmy także sprawdzić, czy będzie on wygodny w użytkowaniu. Najlepiej jest się zdecydować na odkurzacz poręczny, na kółkach. Ciężkie odkurzacze charakteryzujące się większymi gabarytami są najczęściej montowane na specjalnych wózkach, które ułatwiają ich transport. Graphite 59G607 to bardzo wytrzymały, wydajny, cichy profesjonalny odkurzacz dla kontraktowych firm sprzątających oraz administratorów budynków. Nada się wyśmienicie do odkurzania wykładzin tekstylnych w hotelach, restauracjach, biurach, szpitalach, jak i większych domach prywatnych.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

nie polecam nikomu odkurzacz strasznie niedopracowany filtr spada od wibracji worki się przedzierają o obudowę, gniazdo nie działa, głosno chodzi uzywalem go zaledwie pare dni i załuje każdej złotówki wydanej na to badziewie. Odradzam ☆☆☆☆☆
Pablo remont
2013-08-31

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.