Menu

simplehuman - Worki na śmieci rozmiar C 20 szt.

Cechy produktu

  • Producent simplehuman 
  • Ilość 20 

Opis

Wprowadź porządek i czystość do swej kuchni. Worki na śmieci w rozmiarze C simplehuman pozwolą zachować w Twoim domu porządek. Są wygodne w korzystania. Nie ściągają się, nie ślizgają, nieprzeciętnie pasują do koszy simplehuman, które perfekcyjnie ukrywają krawędzie worków.

dzięki czemu Twoje wnętrze pozostaje schludne i estetyczne.Worki simplehuman produkowane są z trwałego tworzywa sztucznego, dzięki temu worki nie przeciekają oraz są wytrzymałe na rozdarcia. Worki mają sznurek, który pozwalawyciągać worek i go wynosić.

właściwości: - materiał: tworzywo nienaturalne- rozmiary worka: 51 x 37 cm- objętość: 10-12 lMarka simplehuman prężnie rozwija się już od 18 lat. Stale doskonalone akcesoria do kuchni i łazienki doceniają konsumenci na całym świecie.

simplehuman to kanadyjska producent, której produkty zostały wykorzystane w znanych produkacjach filmowych. Produkty simplehuman był elementami scenicznymi w takich serialach jak: “Doktor House”, “Gotowe na wszystko”, “Lost”, “Herosi” i “CSI Miami”.Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki simplehuman w Polsce.

nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.Nie musisz się jeszcze martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.