Menu

Worki na śmieci 80L rozm. X Simplehuman 60 szt. ZAMÓW PRZEZ TELEFON 514 003 430

Cechy produktu

  • Producent Simplehuman 
  • Pojemność 80 l
  • Ilość 60 

Opis

Worki na śmieci amerykańskiej producenta Simplehuman rozmiar X o obszerności 80 litrów. Super potężne worki na śmieci (są o 50% trwalsze od innych znajdujących się na rynku). Ich niezwykłą wytrzymałość osiągnięto dzięki temu, że są wytwarzane z bardzo trwałego, podwójnie zgrzewanego tworzywa nienaturalnego.

nieprzeciętnie pasują do koszy produkcji marki Simplehuman, nie przesuwają się i nie ślizgają i pozostają ukryte pod pokrywą. Worki na śmieci firmy Simplehuman mają zamocowany wytrzymały sznurek - po wypełnieniu worka można zawiązać, (służy wtedy jako rączka do wyniesienia śmieci).

komfortowy otwór w opakowaniu zbiorczym sprawia, że łatwo się je wyjmuje (podobnie jak chusteczki jednorazowe). W opakowaniu znajduje się 60 worków na śmieci.Mycie w zmywarce: nie,Kolor: biały,wymiary - 66 x 88 cm, pojemność - 80 l,Materiał: tworzywo nienaturalne.

ZAMÓW przez TELEFON 514 003 430

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.