Moje konto

Worki próżniowe

21 produktów z 5 sklepów

strona 1 z 2

Ręczny pistolet próżniowy FRESH Concept + worki, korki gratis!

Producent Concept

… pistolet próżniowy Concept Fresh VA0020 do długoterminowego i ekonomicznego przechowywania żywności w domu Powody, dla których warto posiadać ręczny pistolet próżniowy Concept Fresh VA0020: DŁUGOTERMINOWE I EKONOMICZNE PRZECHOWYWANIE ŻYWNOŚCIRęczny akumulatorowy pistolet próżniowy Concept Fresh służy do długotrwałego przechowywania żywności w domu. Jest przeznaczony do stosowania … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Worki próżniowe

Worki próżniowe umożliwiają przechowywanie dużej ilości ubrań, pościeli i ręczników na małych powierzchniach. Wykonane z grubej folii worki próżniowe posiadają nieprzepuszczający wentyl. Wystarczy jedynie spakować rzeczy do worka, zapiąć zamek, wypompować ze środka powietrze odkurzaczem i zamknąć zawór. Tego typu rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nawet do 2/3 miejsca w szafie. Sprawdzają się także w przypadku pakowania walizki na wakacje czy wyjazd służbowy. Dzięki zastosowaniu worka próżniowego Twoja pościel zmieści się w jednej szufladzie a ubrania narciarskie nie będą już zajmowały pół komody.

Worki dostępne są w różnych rozmiarach a ich obsługa jest banalnie łatwa. Zamontowany przy nich zamek pozwala na łatwe załadowanie worka a powietrze można odessać zwykłym odkurzaczem. Praktyczność worków próżniowych doceni każdy, kto spróbuje ich użyć chociaż raz. W kategorii tej dostępne są także woreczki zapachowe do szaf i szuflad. Zapewnią one przyjemny i delikatny zapach wanilii z pomarańczą czy melisy Twoim ubraniom a zarazem udekorują wnętrze garderoby i szafy.

Sprawdź też