Moje konto
  • Wózek inwalidzki dziecięcy Sagitta Kids Wózek inwalidzki dziecięcy Sagitta Kids

Wózek inwalidzki dziecięcy Sagitta Kids

1 oferta z 1 sklepu

Producent Vermeiren WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentVermeiren

Wózek aktywny dla dzieciSagitta model dla dzieci wyposażony we wszystkie rozwiązania konstrukcyjne jakie ma SAGITTA dla dorosłych. Ma bardzo ważną zaletę, wózek rośnie z dzieckiem. Rama jest tak skonstruowana, że umożliwia zmianę szerokości siedziska.BALANS-Idealnie wyważony środek ciężkości pozwala na doskonałą, precyzyjną manewrowalność .

KONSTRUKCJA- 'złoty podział' maksymalnie uproszczona konstrukcja , optymalna proporcja elementów, które są ruchome w stosunku do stałych elementów ramy daje niewyobrażalną trwałość i wytrzymałość oraz piękno samo w sobie.

Idealny ład, jak w kosmosie, w gwiazdozbiorze strzały. LEKKI I KOMPAKTOWY- wózek wykonany z aluminium -całkowita waga razem z kołami tylnymi to 9,5 kg- To konstrukcja , która będzie towarzyszyć ci w każdym momencie twojego aktywnego życia.

Sagitta powstała przy zaangażowanej współpracy użytkowników i nie ma mowy aby wózek nie spełniał oczekiwań jeżeli chodzi o mobilność i wygodę. Oś koła tylnego -system zmiany środka ciężkości wózka oraz różne kąty nachylenia kół tylnych 0 , 2 ,4, 6, 8 stopni.Kąt oparcia-płynna zmiana kąta nachylenia oparcia.

Oparcie i siedzisko-możliwość zmiany napięcia siedziska i oparcia za pomocą taśm velcro. Trójstopniowa regulacja wysokości oparcia. Oparcie- wyprofilowane ułatwiające wentylację. Teleskopowa konstrukcja ramy umożliwia zmianę szerokości siedziska w zakresie 24 cm-34cm.

Jedyną rzecz jaką należy zakupić to płytę podnóżka oraz tapicerkę. Jednakże jest to koszt niewspółmiernie mały w stosunku do konieczności zakupu całego nowego wózka. ...

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też