Moje konto
  • ADBOR ZIPP Wózek Głęboko - spacerowy 3w1 KOLORY 2013! - Przesyłka GRATIS! ADBOR ZIPP Wózek Głęboko - spacerowy 3w1 KOLORY 2013! - Przesyłka GRATIS!

ADBOR ZIPP Wózek Głęboko - spacerowy 3w1 KOLORY 2013! - Przesyłka GRATIS!

0 ofert z 0 sklepów

Producent Adbor WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Informacje o produkcie

ProducentAdbor

Rewelacyjny, lekki i komfortowy wózek ZIPPto propozycja dla zwolenników wyrobów praktycznych, modnych i nowoczesnych.Idealne wyważanie wózka sprawia że bardzo łatwo się go prowadzi. Stelaż czarny zawieszenie z tylnym systemem amortyzacji skrętne (360 stopni) pompowane przednie koła z możliwością blokady do jazdy na wprost proste w montażu pompowane tylne koła z układem centralnego hamowania możliwość montażu fotelika samochodowego BERBER CARLO* montaż gondoli, siedziska (w opcji fotelika) tyłem lub przodem do kierunku jazdy wszystkie elementy z praktycznymi uchwytami do ich wygodnego przenoszenia regulowana wysokość rączki w komplecie pokrowiec przeciwdeszczowy i moskitiera na cały wózek okienko i wentylacja w budce regulacja oparcia zarówno w siedzisku jak i gondoli pięcioramienne szelki bezpieczeństwa pokrowiec na nóżki koszyk na zakupy z materiału torba zapinana na rączce dopinany pokrowiec przy nóżkach w gondoli oraz wersji spacerowej regulowany podnóżek siedziska Polski producent, wózek bardzo dobrze wykonany.

Fotelik samochodowy BERBER CARLO oraz podłokietniki wózka posiadają specjalne adaptery umożliwiające montaż do konstrukcji. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci o wadze 0-10 kg.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też