Menu

Modułowy wózek platformowy - wypełniony uchwyt

Cechy produktu

  • Producent B2B Partner 

Opis

kompozycja Wielofunkcyjne wózki platformowe pozwalają na zmontowanie przeróżnych wariantów zależnie od życzenia klienta, wystarczy ustawić pożądany rodzaj i zabezpieczyć śrubami. Specjalne zapezpieczenie uchwytów zapewnia jednostajne połączenie uchwytu z platformą wózka i uniemożliwia jej uwolnienie.

Powierzchnia ładunkowa jest zespawana ze stalowych profili, co gwarantują stabilność choćby przy dużych obciążeniach. Metalowe części są dopracowane farbą proszkową RAL 5005. Powierzchnia ładunkowa wytwarzana jest z laminowanej płyty wiórowej w kolorze jasny buk, zabezpieczonej niebieskim obrzeżem ABS.

Koła Koła wyposażone są w osłonę zapobiegającą wplątywaniu nitek i sznurków i zanieczyszczeniu łożyska, co przedłuża ich żywotność. Koła osadzone są na stalowych łożyskach walcowych, obręcz tworzona jest z gumy o twardości 98, co zapewnia cichą pracę i równocześnie łatwą manipulację.

Zależnie od wielkości powierzchni ładunkowej wózki wyposażone są w koła o średnicy 125, 160 lub 200 mm, 2...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.