Menu

Wózek magazynowy

Cechy produktu

  • Producent AJ 

Opis

Wózek magazynowy. Łatwy w manewrowaniu i wyjątkowo lekki. Wyekwipowany w plastikowe stopki, stałą platformę załadunkową, koła skrętne, a także komfortowe uchwyty do prowadzenia.Obciążenie maks. 150 kgPosiada stopkiGumowe koła pneumatyczneW całości wytworzony z aluminium.

Lekki, użyteczny wózek o trwałym designie. Wózek waży zaledwie 7 kg, co upraszcza transport i obsługę towarów. Maksymalny udźwig 150 kg powoduje, że sprzęt nadaje się do transportu większości lżejszych towarów.

Wózek ma także plastikowe płozy oraz podwójne uchwyty do prowadzenia o konstrukcji chroniącej dłonie. Uchwyty bardzo pewny chwyt i proste manewrowanie. Koła pneumatyczne z pełnej gumy pracują cicho i płynnie na łożyskach wałeczkowych.

pokaźna powierzchnia styku z podłożem sprawia, iż koła są finezyjne dla podłogi i nie zostawiają śladów. Koła są miękkie, co ułatwia wózkowi pokonywanie przeszkód, takich jak progi, krawężniki itp.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.