Menu

Wózek paletowy, quick lift, 2000 kg, 1150 mm, koła pojedyncze, guma, poliuretan

Cechy produktu

  • Producent AJ Produkty 

Opis

Wózek paletowy z funkcją szybkiego podnoszenia (Quicklift) i erognomicznymi uchwytami. Kąt obrotu osi 220˚. Wszechstronny wózek paletowy z funkcją szybkiego podnoszenia (Quicklift), która znaczenie usprawnia obsługę i transport towarów na paletach.

Widły dosięgają palety przy pierwszym skoku pompy, przy drugim skoku pompy unoszą paletę. Automatyczny powrót do normalnej szybkości podnoszenia przy obciążeniu większym niżeli 150 kg. Kąt obrotu osi 220˚ upraszcza manewrowanie wózkiem.

Rolki frontowe usprawniają załadunek i rozładunek palet na wózek. Wózek ma oznaczenie CE i certyfikat TÜV/GS. Produkt dostępny równocześnie z rolkami pojedynczymi, jak i podwójnymi wyprodukowanymi z przeróżnych materiałów do wyboru.

Pomaga to łatwo dobrać typ kół do potrzeb. Rolki pojedyncze są nadzwyczajne do lekkich ładunków przewożonych na płaskim i równym podłożu. Podwójne rolki sprawdzą się do przewozu ciężkich ładunków na nierównym podłożu oraz do pokonywania przeszkód, takich jak rampy, progi itp.

Pomagają rozłożyć ciężar ładunku na pokaźniejszej powierzchni niżeli pojedyncze rolki, co zniża nacisk na podłogę, a także ryzyko jej uszkodzenia. Gwarantuje także pokaźniejszą stabilność. Lekko toczące się rolki nylonowe asygnowane są do transportu ciężkich ładunków na twardym i równym podłożu.

Rolki poliuretanowe są miękkie, dzięki czemu pracują cicho i ograniczają zużycie jednocześnie wózka, jak i podłogi. Sprawdzą się także na nierównych podłożach pokrytych metalowymi drobinkami oraz piaskiem. Nieprzeciętne do stosowania na rampach załadunkowych.

doskonale sprawdzą się na ciężarówkach wyekwipowanych w platformy. Rolki gumowe są stanowczo miękkie i zapewniają cichą pracę. Pozostałe cechy użytkowe jak w sytuacji kół poliuretanowych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.