Menu

Wózek platformowy, 1 rama, 225 kg, 700x1340 mm

Cechy produktu

  • Producent AJ Produkty 

Opis

Wózek z ramą na krótszym boku, która służy jako rączka i podpora stabilizująca przewożone ładunki. Wózek mocną platformę załadunkową z płyty MDF i gumowe koła pneumatyczne, które są delikatne dla podłoża.

Nasz wózek platformowy został tworzony z trwałej stali. Ma pojemną platformę załadunkową. Wózek ma ramę, która umożliwia transport sporych przedmiotów o nieregularnych kształtach w większości środowisk firmowych.

Ramy boczne dostępne jako wyposażenie dopełniające. Wózek platformowy zaopatrzono w dwa koła stałe i dwa pneumatyczne koła samonastawne. Gumowe koła pneumatyczne mają wielkie, miękkie, żłobione bieżniki.

wielka powierzchnia styku z podłożem sprawia, iż koła są delikatne dla podłogi i nie zostawiają śladów. Miękkość powoduje, iż koła łatwo pokonują progi i inne przeszkody, co czyni wózek rewelacyjnym wyborem do warsztatów i zakładów przemysłowych.

Maksymalne dopuszczalne obciążenie wynosi 225 kg, co sprawia, iż wózek realizuje większość potrzeb transportowych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.