Menu

Wózek platformowy STURDY, 600kg, 1300x600 mm

Cechy produktu

  • Producent AJ Produkty 

Opis

Wózek platformowy, który wytrzymuje wielkie obciążenia, zaopatrzony w dużą platformę załadunkową i zdejmowane ramy wsporcze. Prezentowany wózek to rewelacyjne rozwiązanie do transportu ładunków o niestandardowych rozmiarach i długich przedmiotów.

Ramy z rur stalowych prosto zdemontować na czas transportu długich przedmiotów. Wózek platformowy stanie na wysokości zadania idealnie w trakcie transportu przedmiotów o rozmaitych kształtach i wymiarach w wielu środowiskach firmowych.

Otwarte dłuższe boki pozwalają prosto transportować na platformie ładunki o szerokiej szerokości. Dwie ramy wsporcze służą także jako uchwyty i pomagają utrzymać ładunek w miejscu. Ramy łatwo zdjąć, co zezwala na transport długich przedmiotów.

Wózek platformowy został tworzony z trwałej stali. Platforma załadunkowa z litego drewna. Wózek zaopatrzono w dwa koła stałe i dwa skrętne z hamulcami. Koła posiadają opony z pełnej gumy, co zagwarantuje cichą i płynną pracę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.