Menu

Wózek platformowy TRACK, 1 rama, 400 kg, 700x1250 mm

Cechy produktu

  • Producent AJ Produkty 

Opis

Wytrzymały wózek z ramą na krótszym boku, która służy jako rączka i podpora stabilizująca przewożone ładunki. Dwa koła stałe i dwa skrętne z pełnej gumy powodują, że wózek porusza się cicho i płynnie.

ergonomiczny i wytrzymały wózek platformowy do transportu ciężkich ładunków w magazynach, warsztatach, jednostkach przemysłowych itp. Wózek ma w pełni spawaną ramę stalową, a także ramę końcową. Całość lakierowana proszkowo na kolor czerwony.

Rama utrzymuje ładunek bezpiecznie w miejscu podczas transportu i powoduje, że wózkiem łatwiej się manewruje. Platformę wytworzono z płyty MDF w odcieniu czarnym. Wózek pracuje płynnie i cicho na kołach z pełnej gumy.

Łożyska kulkowe. Dzięki wytrzymałym kołom z gumy o znakomitej zdolności amortyzacji wózek nadaje się idealnie do wykorzystania w przemyśle. Maksymalne równomierne obciążenie wózka wynosi 400 kg. Dopełniające ramy dostępne jako wyposażenie dodatkowe.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.