Menu

Wózek platformowyPlatforma: 1000x700mmZ hamulcem

Cechy produktu

  • Producent AJ 

Opis

Wózek platformowy, Platforma: 1000x700mm, Z hamulcem. Wytrzymały i uniwersalny wózek z półkami do użycia w warsztacie i magazynie. Wyposażony w dwie półki i cztery koła z sprężystej gumy. Dwa koła montowane na stałe, dwa skrętne.Maks.

obciążenie 350 kgDwie półkiTrwała budowaTrwały wózek z półkami. Zrównoważony i wytrzymały design. Idealny do transportu i przechowywania narzędzi, części itp. W warsztatach, magazynach i zakładach przemysłowych.Rama wózka wytworzona z rur stalowych lakierowanych na niebiesko.

Półki z płyty MDF. Dolna półka wytrzymuje obciążenie 300 kg. Gorna półka - 50 kg.Wózek wyposażono w cztery trwałe i wyjątkowo rozciągliwe gumowe koła, które cicho i płynnie pracują. Dwa koła montowane na stałe, dwa skrętne.praktyczny uchwyt na krótszym boku powoduje, że wózek można równocześnie pchać, jak i ciągnąć.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.