Menu

Wózek z półkami, 3 półki, 900x440 mm, żółty

Cechy produktu

  • Producent AJ Produkty 

Opis

Wszechstronny i barwny wózek z trzema półkami i czterema kołami skrętnymi z pełnej gumy. Półki można umieścić wznosinymi krawędziami ku górze lub ku dołowi w zależności od potrzeb. Kompaktowy wymiar powoduje, że wózek wyśmienicie stanie na wysokości zadania w niewielkim biurze.

Trwały wózek, genialny do wielu zastosowań w najróżniejszych środowiskach. Wózek jest lakierowany proszkowo na żywe kolory i zaopatrzony w trzy półki. Smukły i wąski design sprawia, iż wózek stanie na wysokości zadania w wielu środowiskach.

niezwykle rekomendowany do transportu w szkołach, magazynach i zakładach przemysłowych. Wygodna regulacja półek, można ustawić podciąganymi krawędziami ku górze lub ku dołowi. Mocowanie krawędziami ku górze uniemożliwia spadaniu transportowanych przedmiotów z wózka.

Wózek ergonomiczne uchwyty na krótszych bokach, co powoduje, iż można go komfortowo pchać i ciągnąć. Wyposażony w cztery koła skrętne dla łatwego manewrowania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.