Moje konto
  • Wózek Jedo Bartatina Alu Plus Elegance MEMO 2014 Głęboko-Spacerowy + Parasolka Wózek Jedo Bartatina Alu Plus Elegance MEMO 2014 Głęboko-Spacerowy + Parasolka

Wózek Jedo Bartatina Alu Plus Elegance MEMO 2014 Głęboko-Spacerowy + Parasolka

1 oferta z 1 sklepu

Producent Jedo WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentJedo

MEMO to doskonałe połączenie klasyki i nowoczesności. Został zaprojektowany z myślą o wygodzie, bezpieczeństwie i wszechstronnym zastosowaniu. Lekka, plastikowa gondola w wersji głębokiej może pełnić rolę kołyski, a cichy system regulacji budki zwiększa komfort i radość użytkowania.

Wersja MEMO posiada przedłużany i chowany daszek, skórzaną rączkę do komfortowego przenoszenia gondoli oraz uchwyt do regulacji oparcia. Dla zapewnienia odpowiedniej wentylacji oprócz dużego okienka na budce, gondola wyposażona jest również w specjalne otwory wentylacyjne.

Dodatkowym elementem wyróżniającym ten model są dwie osobne budki, które występują zarówno w wersji głębokiej jak i spacerowej bez konieczności ich przekładania. CHARAKTERYSTYKA Aluminiowy stelaż Pompowane koła 14" Regulowana wysokość rączki Rączka wykonana z eco skóry Możliwość przenoszenia gondoli za pomocą pałąka w budce Centralny tylny hamulec Gondola z regulowanym zagłówkiem Budka do gondoli i spacerówki z dużym okienkiem Dodatkowa wkładka do spacerówki Przedłużana budka spacerówki Rozkładana spacerówka do pozycji leżenia Montaż spacerówki przodem i tyłem do kierunku jazdy Regulowany podnóżek 5 - punktowe pasy bezpieczeństwa w spacerówce Okrycie na nóżki do spacerówki Torba pielęgnacyjna w kolorze wózka Koszyk na zakupy Możliwość montażu fotelików samochodowych z grupy 0+ Waga wózka w wersji głębokiej - 14,9kg Waga wózka w wersji spacerowej - 14,6kg Wymiary gondoli wew.

- 80/22/36cm Wymiary podwozia po złożeniu bez kół - 78/29/61cm FOLIA PRZECIWDESZCZOWA NA WÓZEK GŁĘBOKI - GRATIS!!! FOLIA PRZECIWDESZCZOWA NA WÓZEK SPACEROWY - GRATIS!!! MOSKITIERA - GRATIS!!! SMOCZEK USPAKAJAJĄCY 0+ - GRATIS!!!

Kolorystyka 100, 102, 104 + 90zł Jako sklep partnerski marki JEDO zapewniamy 24 mce gwarancji SPRAWDŹ NAS NA STRONIE PRODUCENTA

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.