Menu

CARPET OXY MAX Gricard 1L - silny uniwersalny odplamiacz do wykładzin

Cechy produktu

  • Producent Gricard 

Opis

użycie:

Silny odplamiacz do dywanów, wykładzin włókienniczych oraz mebli tapicerowanych. Gotowy do zastosowania, silny, uniwersalny środek do miejscowego usuwania plam z wykładzin tekstylnych, dywanów, tapicerki. Usuwa większość plam z kwasów i tłuszczów powstałych z żywności, świeżej herbaty, kawy, śmietany, mleka, piwa, wina, soków oraz krwi i wymiocin. Skutecznie likwiduje zaplamienia z większości wodoodpornych włókien. Nie gromadzi wybielaczy optycznych.

Sposób zastosowania:

Gotowy do użycia. Środek najlepiej nanosić na zaplamione miejsca ze spryskiwacza, następnie odcisnąć naniesiony preparat czystą szmatka lub ręcznikiem papierowym. W przypadku uciążliwych zaplamień cykl odplamiania należy powtórzyć. Następnie przystąpić do prania znaczącego. Uwaga: Przed przystąpieniem do procesu odplamiania należy w niewidocznym miejscu dokonać testu na stabilność koloru i tekstury.

dane techniczne:

  • pH koncentratu: 6,5
  • konsystencja: ciecz
  • zapach: pomarańczowy
  • kolor: klarowna

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.