Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Wyciągarki samochodowe.

Wyciągarki samochodowe

264 produkty z 14 sklepów

strona 1 z 14

Wciągarka linowa Haacon WA

Producent HAACON

… linowa Haacon WA - HAACON - Wciągarka linowa Haacon WA kompaktowa wciągarka linowa z aluminiowego odlewu ciśnieniowego przeznaczona do mniejszych ciężarów kompaktowy kształt z bardzo niską wagą ciało wciągarki jest zamknięte dla większego bezpieczeństwa proszkowane wykończenie odporne na korozję cichy i samoblokujący bardzo mały nacisk na korbę, korba jest zdejmowana wciągarka … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Wyciągarki samochodowe

W kategorii wyciągarki samochodowe prezentujemy ci produkty, które pomogą w trudnych warunkach wyciągnąć twój samochód z opresji. Niektóre modele przez nas prezentowane z powodzeniem możesz również zamontować w swym garażu/warsztacie. Dzięki nim z łatwością podniesiesz ciężkie części takie jak silnik samochodowy, karoseria, itd.

Przedstawiamy ci akcesoria do takich znanych marek jak Yale, PS Logistic, Titanium, Exar, Proma. Wszystkie one posiadają stosowne atesty i pomogą ci w przenoszeniu, unoszeniu poszczególnych elementów. Szukasz efektownej wyciągarki? Prezentujemy ci model – wyciągarka linowa elektryczna LN – 400 Proma. Jest to urządzenie do podnoszenia, ciągnięcia od firmy Proma. Jednorazowy udźwig tego artykułu to 200 kg. Wysokość udźwigu – 12 metrów. Dwulinowe podwieszenie daje ci możliwość podniesienia 400 kg. Chcesz usprawnić swój samochód terenowy? Na pewno pomoże ci w twym specjalna wyciągarka linowa. Produkt ten zamontować możesz w samochodach ciężarowych, traktorach, quadach, itd. Posiada on udźwig rzędu 681 kg, wysokość udźwigu 7,6 metra, a masa urządzenia nie przekracza 7,5 kg. To nowoczesne akcesorium z powodzeniem pomoże ci wyciągnąć twój samochód, np. z rowu, bagna itd.

W każdym warsztacie przydatne są wyciągarki łańcuchowe. Sprawdź zatem koniecznie model DED7900 od producenta Dedra. Jest to produkt zaprojektowany do unoszenia w pionie za pomocą mięśni ludzkich. Na pewno pomoże ci w warsztacie samochodowych w przypadku, gdy musisz przenieść ciężki element, bądź połączyć ze sobą dane części pod nietypowym kątem. Porównywarka cen daje ci możliwość porównania cen poszczególnych artykułów tak, byś mógł wybrać oferty jak najbardziej dla ciebie korzystne.

Sprawdź też