Manu

pióro wycieraczki twin 206 (2_), 01.1998-04.2009

Cechy produktu

  • Producent BOSCH 

Opis

Marka: PEUGEOT Model: 206 (2_), 01.98-04.09 Producent: BOSCH Wymiary: 400mm Grupa Asortymentowa: Wycieraczki i ich elementy Opakowanie: opakowanie warsztatowe Rodzaj Części: pióra i ramiona wycieraczek Typ mocowania: U Nazwa Części: pióro wycieraczki twin Grupa Asortymentowa: Wycieraczki i części powiązane Stan:Nowa część Producent Opis: Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków.

Założony w 1886 roku w Stuttgarcie przez Roberta Boscha (1861-1942) "Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki" to dziś wielki koncern skupiający fabryki i dysponujący sprawnie unkcjonującą siecią dystrybucyjną oraz serwisową, posiadający około 300 spółek zależnych i 13 tys.

zakładów serwisowych w ponad 140 krajach świata. Technika motoryzacyjna to największy dział przedsiębiorstwa w grupie Bosch. Bosch należy do największych na świecie producentów części i akcesoriów samochodowych.

W dziale jest zatrudnionych około 160 tys. pracowników na całym świecie. Bardzo mocną pozycję w branży techniki motoryzacyjnej Bosch zawdzięcza przede wszystkim innowacyjności, która jest równocześnie istotnym motorem wzrostu.

Innowacje Boscha spełniają założenia programu "3 S", który został stworzony już 30 lat temu: jego zadaniem było uczynienie samochodów bezpieczniejszymi, oszczędniejszymi i bardziej ekologicznymi.

Program ten jest obecnie bardziej aktualny niż kiedykolwiek dotąd. Wyraźnie widać to na przykładzie produktów, które Bosch jako pierwszy wprowadził na rynek: systemu wtrysku benzyny i sondy lambda, a także nowych systemów wtrysku bezpośredniego do silników Diesla – Unit Injector System i Common Rail, dzięki którym możliwe stało się znaczne obniżenie zarówno poziomu emisji zanieczyszczeń, jak i zużycia paliwa.

Bosch opracował również szereg pionierskich wynalazków w zakresie bezpieczeństwa jazdy samochodem, m.in. system ABS oraz układ ESP.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie