Moje konto
  • Ręczna prasa do oleju Gemco - Small Oil Press Ręczna prasa do oleju Gemco - Small Oil Press

Ręczna prasa do oleju Gemco - Small Oil Press

1 oferta z 1 sklepu

Producent GEMCO WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentGEMCO

Manual Oil Press - Ręczna prasa do Oleju !oryginalny produkt firmy To nowy produkt firmy GEMCO ręczna prasa do wyciskania oleju ! Może wyciskać ponad 10 rodzajów nasion, które zawierają co najmniej 25% oleju w nasionach.

Takie jak orzeszki ziemne, nasiona rzepaku, sezamu, kokosowy, z bawełny, orzechów laskowych, olej z ziaren palmowych, nasiona dyni, nasiona słonecznika, orzechy włoskie, itp. Ta mini prasa oleju jest najlepszym wyborem do domu.

Dzięki niewielkim rozmiarom, jest bardzo wygodna, i szybko możemy wycisnąć wspaniały olej w dowolnym miejscu bez potrzeby podłączenia do prądu. Charakterystyka ręcznej prasy do Oleju: Łatwe wyciskanie oleju Ponad 10 rodzai nasion które można wyciskać (orzechy, rzepak, słonecznik, dynia , kokos, sezam itd.) Wysoka produkcja oleju: do 1.5 litra oleju na godzine Małe wymary: 350*60*316.5mm, zapakowane w poręczny karton (2.18 kg) Jedna osoba wystarcza do obsługi urządzenia Łatwiejsza w obsłudze niż duże prasy do oleju DZIĘKI PRASIE MOŻEMY ROBIĆ NASZ ULUBIONY OLEJ I MIESZAĆ DOWOLNIE SKŁADNIKI Z JAKICH MA BYĆ NASZ OLEJ, MAMY DOWOLNOŚĆ WYBORU.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też