Moje konto
  • Ręczna wyciskarka soku z warzyw i owoców Z-Star + DOSTAWA GRATIS Ręczna wyciskarka soku z warzyw i owoców Z-Star + DOSTAWA GRATIS

Ręczna wyciskarka soku z warzyw i owoców Z-Star + DOSTAWA GRATIS

1 oferta z 1 sklepu

Producent Lexen WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentLexen

Wyciskarka Z-Star jest najbardziej zaawansowaną technicznie i wydajną ręczną wyciskarką soku aktualnie dostępną w sprzedaży. Z-Star to "najwyższa półka" w grupie wyciskarek ręcznych. Technologia wyciskania soku jest identyczna, jak w znacznie droższych wyciskarkach jednoślimakowych z napędem elektrycznym: Matstone, Oscar DA-1000 czy Omega.

Zakres surowców możliwych do przerobienia jest szeroki - od szczególnie dedykowanych warzyw liściastych i traw, do warzyw korzeniowych i owoców. Z tej grupy warzywa korzeniowe, zwłaszcza buraki i seler, będą ze zrozumiałych względów, stanowić największe wyzwanie, ale dzięki stosunkowo długiemu ramieniu korby nie jest wymagana siła atlety.

Wszędzie tam, gdzie ilość przerabianego surowca nie jest duża ( dla jednej, dwóch osób ) a koszty zakupu mają zasadnicze znaczenie, wyciskarka soku Z-Star jest bardzo dobrym wyborem. W innym wypadku , kiedy potrzebujemy soku dla większej liczby osób i/lub możemy sobie pozwolić na większy wydatek, bardziej doradzamy zakup wyciskarki soku Omega 8004/8006 lub Oscar DA-1000.

Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też