Manu

Omega EUJ808

Cechy produktu

  • Producent Omega 
  • Moc 150 W

Opis

Z rewolucyjną szybkością 43 obr./min, wyciska sok z produktów jeszcze skuteczniej, niż dotychczasowe "low speed" sokowniki rolkowe.
Mała prędkość obrotowa w połączeniu z nowym ślimakiem z dwoma nożami do krojenia zapewnia doskonałe wyciśnięcie produktów wejściowych. Ten wolny proces wyciskania zachowuje maksimum życiodajnych substancji, zmniejsza gromadzenie się ciepła, spowalnia utlenianie i poprawia trwałość uzyskanego soku.

Ślimak do wyciskania z dwoma nożami krojącymi jest wykonany z bardzo wytrzymałego materiału GE-ULTEM, a wszystkie części sokownika Sana EUJ-808 są wolne od BPA. Odprowadzenie resztek z wyciskania do pojemnika na odpadki umożliwia ciągłe przetwarzanie przygotowanych produktów. Ze względu na to, że Sana Juicer by Omega EUJ-808 pracuje przy małych obrotach, zachowuje się bardzo cicho. Następną zaletą jest system automatycznego czyszczenia, który bez przerwy oczyszcza sitko podczas wyciskania produktów. Zapobiega to jego zapychaniu się, a po zakończeniu wyciskania oczyszczenie Sany jest znacznie łatwiejsze i szybsze.

Częścią kompletu Sany EUJ-808 jest grube sitko, dzięki któremu można uzyskać sok z większą zawartością miąższu. To grube sitko nadaje się także do przygotowania napojów z miękkich produktów takich, jak pomarańcze, ananasy albo porzeczka.

W zestaw wchodzi:
wyciskarka
dwa sita – do czystego soku i do musów.
pojemnik na sok
pojemnik na odpady
popychacz
szczotka do czyszczenia
w prezencie zestaw trzech pojemników próżniowych lub 100 stronicową książka "Przepisy na sok …".

Sana Juicer by Omega EUJ-808 jest nowoczesnym i wydajnym sokownikiem, który zostanie ukochanym elementem w Państwa kuchni.

Najlepiej wyciska:
jabłek, drobnych owoców, ziół, cytrusów, jagód ...

Nie polecamy do:
samych warzyw liściowych, większej ilości warzyw korzeniowych

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie